
Mercedes-Benz Vito - 114 CDI Extra Lang DC Comfort 2016 | Goed Onderhouden | 1e Eigenaar | Trekhaak | Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 9.450 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 11.435 |
| Bouwjaar | Juni 2016 |
| Kilometerstand | 414.136 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 03 juni 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VV-545-Z |
| Datum deel 1 | 03-06-2016 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 2124 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2024
Cabine: dubbel
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 72 liter
Maten
Lengte/hoogte: L3H1
Breedte: 193 cm
Wielbasis: 343 cm
Gewichten
GVW: 2.800 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 4.800 l
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 158 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Bespreekbaar
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- achterklep
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- elektrische ramen voor
- kunstlederen bekleding
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- zijwandbekleding laadruimte
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- passagiersairbag
Overig
- Exterieur-pakket
- Professional Pack (dimlichten automatisch)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Voor deze Mercedes-Benz Vito moet u snel zijn, want die gaat aandacht krijgen. Net binnen, maar daar blijft-ie niet lang! De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een automatische transmissie. Passagiers nemen achterin veilig plaats via de schuifdeur met ruime opening.
Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Voor het ware fingerspitzengefühl zorgt de audiobediening op het stuur. De elektronische systemen in deze Mercedes-Benz helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. De cruise control zorgt voor een mooie, gelijkmatige snelheid die u zelf instelt. Dat is relaxt! Ook airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals u mag verwachten van deze Mercedes-Benz Vito is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
De geadverteerde prijs betreft een meeneemprijs zonder inruil. In de meeste gevallen is het uiteraard mogelijk om uw huidige auto bij ons in te ruilen. Informeer hiervoor bij één van onze collega’s naar de mogelijkheden.
De inruilprijs voor deze Mercedes bedraagt €9.750,- EXCL. BTW.
Inruil is mogelijk tegen handelsprijzen.
Wilt u de auto beter bekijken? Via onze website kunt u het voertuig volledig bezichtigen middels een 360-graden view.
De bij ons aangekochte auto wordt gratis voor u tenaamgesteld op locatie.
Betalen per pin is mogelijk en ook financiering behoort tot de mogelijkheden (vraag naar de voorwaarden). Contante betalingen boven de €3.000,- worden niet geaccepteerd.
Openingstijden showroom:
Maandag t/m Vrijdag: 08:30–17:30 | Zaterdag: 09:00–16:00
Wij verzoeken u vriendelijk vooraf telefonisch een afspraak te maken voordat u langskomt, dit om de beschikbaarheid te garanderen en teleurstellingen te voorkomen.
Ondanks de grootst mogelijke zorgvuldigheid kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend. Alle gegevens zijn onder voorbehoud van (type)fouten. De aanwezigheid van opties dient men altijd zelf te controleren.
Met vriendelijke groet,
Autobedrijf Thomas Rutten
Randweg-Zuid 40, Budel. (NL)
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























