
Mercedes-Benz Vito - 114 CDI | L2 | AUTOMAAT | 136 PK | AIRCO | CRUISE CONTROL | 2-ZITS | DODEHOEKDETECTIE | CA
Algemeen
| Prijs | € 26.850 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 32.489 |
| Bouwjaar | Augustus 2021 |
| Kilometerstand | 70.554 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 12 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-52-PDD |
| Datum deel 1 | 19-08-2021 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1950 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Licht Poolwit (9147) |
| Gewicht | 1978 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2024
Referentienummer: 197219
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxB): 514 x 193 cm
Wielbasis: 320 cm
Gewichten
GVW: 2.800 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 6.000 l
Interieur
Interieur: Stof zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
CO₂-uitstoot (WLTP): 193 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard:
Alleen bij personenwagens:
Geldige APK
Wensink App
Wettelijke garantie
RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichtassistent (LA2)
Interieur & Comfort
- Halfautomatische airconditioning TEMPMATIK (HH9)
- Laadruimtebekleding tot het dak (hout) (VA2)
- elektrische ramen voor
- Houten vloer (V43)
- Scheidingswand doorlopend (D50)
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar (CL1)
Veiligheid
- Airbag bijrijder (SA6)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- vermoeidheids herkenning
- zijwind assistent
Overig
- Comfort-pakket (comfortstoel(en), Multifunctioneel stuurwiel)
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Parctronic)
- Rijassistentiepakket (Dodehoekassistent, rijstrooksensor, Stuurwiel in leder)
- Roetfilter
- Rookvrij
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Mercedes-Benz Vito. Deze auto uit het bouwjaar 2021 heeft 70554 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een automatische transmissie. De comfortstoelen van deze Mercedes-Benz Vito staan bekend om hun goede zithouding. Zelfs bij weinig parkeerruimte krijgen passagiers via de schuifdeur voldoende mogelijkheid om in en uit te stappen.
De achteruitrijcamera brengt precies in zicht wat zich achter u bevindt en toont een glashelder beeld op hoge resolutie. Een geluidssignaal waarschuwt hoeveel ruimte u nog heeft. In deze Mercedes-Benz kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. De cruise control vermindert het brandstofverbruik en vergroot het comfort. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. Met lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Mercedes-Benz helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz Vito samen. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Met voorzieningen als dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























