
Mercedes-Benz Vito - 114 CDI Lang DC Automaat Navi LED Trekhaak 19"
Algemeen
| Prijs | € 29.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 36.179 |
| Bouwjaar | Mei 2022 |
| Kilometerstand | 154.789 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 02 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VPS-49-N |
| Datum deel 1 | 02-05-2022 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1950 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Brilliant Silver (grijs metallic) |
| Gewicht | 2078 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2020 - mrt. 2024
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Maten en gewichten
GVW: 2.800 kg
Afmetingen (LxBxH): 514 x 193 x 198 cm
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 194 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 per kwartaal
Garantie
Garantielabel: Autotrust garantie (6 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Schouten B.V. Lokhorstweg 3 3851SE ERMELO, NL 0341556510 http://www.autobedrijfschouten.nl verkoop@autobedrijfschouten.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor voor en achter
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB+
- Multimedia-voorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun
- Armsteun achter
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-pakket (Apple Carplay/Android Auto, Navigatiesysteem full map, Bluetooth, Multimedia-voorbereiding, smartphone integratie)
- Exterieur-pakket (Metaalkleur)
- Interieur-pakket (Voorstoelen verwarmd, Lederen stuurwiel, stuur leder)
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor)
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Schouten biedt u deze Mercedes-Benz Vito 114 CDI Lang Dubbel Cabine aan, origineel Nederlands en afkomstig van de eerste eigenaar. Het exterieur is uitgevoerd in de metallic kleur: 'Brilliant Silver', gecombineerd met een zwart interieur. Verder beschikt de Mercedes-Benz Vito 114 CDI Lang Dubbel Cabine over een mooie lijst met opties, waaronder:
- Parkeerhulp voor- en achter incl. achteruitrijcamera
- Lichtmetalen velgen 19"
- Trekhaak
- Apple CarPlay / Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Climate Control
- Cruise Control
- Stoelverwarming voor
Dit betreft een BTW bedrijfswagen, de prijs is exclusief de BTW.
Al onze auto’s worden bij binnenkomst gecontroleerd in onze werkplaats. Hierdoor hebben wij én u zicht op de uitgevoerde werkzaamheden en de te verwachten werkzaamheden. Daarnaast worden onze occasions standaard voorzien van een vloeistoffencontrole, minimaal 6 maanden APK en een poetsbeurt. Tegen een meerprijs van € 950,- kunt u kiezen voor ons Premium-afleverpakket. Hierbij wordt uw auto voorzien van een afleverbeurt volgens fabrieksvoorschrift, minimaal 10 maanden APK, halve tank brandstof, complete poetsbeurt en 6 maanden SCHOUTEN garantie.
Inruil is altijd welkom. Voor een prijsindicatie van uw in te ruilen auto ontvangen wij graag enkele foto's via Whatsapp op 06-30126402. Mocht u liever telefonisch contact hebben verzoeken wij u om te bellen naar 0341-556510. Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u om van te voren te informeren naar de beschikbaarheid. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Bezoek onze website voor de volledige fotorapportage in verhoogde kwaliteit, kijk op https://www.autobedrijfschouten.nl/aanbod !
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























