
Mercedes-Benz Vito - 116 CDI 320 Lang DC Luxe AIRCO BJ 2013
Algemeen
| Prijs | € 5.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 7.200 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 199.249 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-129-LK |
| Datum deel 1 | 08-11-2013 (import) |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1929 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2010 - okt. 2013
Modelcode: W639
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 360 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 191 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 501 x 191 x 203 cm
Wielbasis: 320 cm
Gewichten
GVW: 2.800 kg
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 198 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Pijffers Auto's Raalte Wijheseweg 65 8107PJ BROEKLAND OV, NL 0572351728 http://www.pijffers.nl info@pijffers.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
= Bijzonderheden =
BJ 2013
199249 KM
EURO 5 M
APK tot 31-05-2027
Voor al uw occasions en onderdelen. Wij zijn een autobedrijf met een zeer interessant aanbod van occasions en onderdelen. Ons bedrijf heeft een altijd een breed aanbod aan auto´s en andere motorvoertuigen in het assortiment. Al onze occasions worden grondig nagekeken, alvorens ze u worden aangeboden. Wij kopen ook auto’s en diverse motorvoertuigen in. Zowel van particulieren als bedrijven. Naast de occasions heeft Pijffers ook een demontage afdeling waar u dat ene onderdeel voor uw voertuig kunt vinden. Heeft u interesse in een van onze auto´s of zoekt u een onderdeel, dan nodigen wij u van harte uit voor een bezoek. De koffie staat altijd klaar.
Pijffers Auto's BV heeft circa 250 auto's op voorraad.
Kijk voor onze volledige aanbod op www.pijffersautos.nl
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























