
Mercedes-Benz Vito - 116 CDI Lang DC Comfort Dubbel Cabine Automaat Lang
Algemeen
| Prijs | € 14.450 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 17.485 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 319.062 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 april 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VTX-45-R |
| Datum deel 1 | 02-01-2019 (import) |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2070 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 194 km/u
GVW: 3.050 kg
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Zijwandbekleding laadruimte
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterklep
- Achterklep met ruit
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Houten vloer in laadruimte
- Metallic lak
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeer-assistent
- Start/stop systeem
- zijwind assistent
Overig
- Aanhanger-assistent
- Interieur-pakket (Lederen stuurwiel, Lederen versnellingspook, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Laadruimte-pakket (Achterdeuren met ruiten, Houten vloer in laadruimte)
- Nieuwe APK
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Parkeer-assistent)
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Inruil mogelijk
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































































