
Mercedes-Benz Vito - 119 CDI L3 Pro DC 190pk - 2x Schuif - Trekhaak - Stoelverwarming - Multibeam LED - Camera
Algemeen
| Prijs | € 56.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 68.910 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 6.623 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | ME-93-64 |
| Datum deel 1 | 01-01-2024 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1950 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grafiet Grijs metallic |
| Gewicht | 2048 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2024 - 2026
Cabine: dubbel
Technische informatie
Koppel: 440 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Lengte/hoogte: L3H1
Wielbasis: 343 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
CO₂-uitstoot: 198 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Schel Bedrijfswagens B.V. De Koppeling 9 6986CS ANGERLO, NL 0313490762 http://www.schelbedrijfswagens.nl tristan@schelbedrijfswagens.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterklep
- Dimlichten automatisch
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruiten in achterdeuren+achterruitverw.+wisser
- Zijschuifdeur links
Infotainment
- DAB+
- MBUX 10" Multimediasysteem
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Comfortstoel(en)
- Kunstlederen bekleding
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- GVW teruggekeurd
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- sluitbekrachtiging
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Let op: De informatie en opties op deze pagina zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Toch kunnen er onbedoeld afwijkingen of fouten voorkomen. Controleer bij interesse altijd de exacte specificaties en uitrusting. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























