
Mercedes-Benz Vito - 119 CDI Lang Automaat Airco Cruise 3 Zits Navi Camera Alu Velg Trekhaak 2500 kg Euro 6
Algemeen
| Prijs | € 22.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 27.770 |
| Bouwjaar | Oktober 2017 |
| Kilometerstand | 100.861 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 18 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-260-JG |
| Datum deel 1 | 03-10-2017 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker zwart metallic |
| Gewicht | 1993 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2016 - aug. 2019
Technische informatie
Koppel: 440 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 72 liter
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.800 kg
Afmetingen (LxBxH): 514 x 193 x 198 cm
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Bedrijfswagencentrum Roosendaal B.V. Stepvelden 21A 4704RM ROOSENDAAL, NL 0165566033 http://www.bwcr.nl info@bwcr.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Zijschuifdeur rechts
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- Aanhanger assistent
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























