
€ 13.950 Ex. BTW
| Prijs | € 17.999 |
| Prijs incl. BTW | € 17.999 |
| Bouwjaar | April 2015 |
| Kilometerstand | 219.451 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VN-900-L |
| Datum deel 1 | 03-04-2015 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver |
| Gewicht | 1990 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
✅BTW en BPM vrij
❗LED-Koplampen