
Mercedes-Benz Vito - Bestel 119 CDI Lang
Algemeen
| Prijs | € 15.950 |
| Prijs incl. BTW | € 15.950 |
| Bouwjaar | Maart 2018 |
| Kilometerstand | 188.552 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 01 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-316-LV |
| Datum deel 1 | 01-03-2018 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1946 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Graag voor uw bezoek contact opnemen over de beschikbaarheid van voertuig en personeel om teleurstelling te voorkomen.
Een nette en goed rijdende Mercedes Vito 119 CDI. De 2.1 liter dieselmotor creëert een vermogen van 191pk en mag met de trekhaak een geremde aanhanger van maximaal 2.500kg trekken. Tevens loopt de APK nog tot 03-2027.
De afmetingen van de laadruimte zijn: lengte 258cm, de breedte 168cm en de hoogte 139cm.
Verder is deze Mercedes Vito voorzien van: Climate control, Cruise control, Radio, Achteruitrijdcamera, Lederen bekleding, LED koplampen, Apple Carplay en AndroidAuto, Parkeersensoren achter, Trekhaak etc!
Bij interesse kunt u bellen met 0625223732 of mailen naar mathjeu@frieslandbedrijfswagens.nl
Mercedes Vito MARGE 119 CDI Trekhaak/Leer/Camera/LED/Carplay/PDC/Cruise/Clima
- Kenteken: V-316-LV
- Merk: Mercedes
- Model: Vito Bestel
- APK tot: 01-03-2027
- Tellerstand: 188552 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat
- Kleur: rood
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2143 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 651.950
- Vermogen: 140 kW / 191pk
- Ledig gewicht: 1946 kg
- Max. trekgewicht: 2500 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 490 cm
- Breedte: 193 cm
- Laadruimte lengte: 258 cm
- Laadruimte breedte: 168 cm
- Laadruimte hoogte: 139 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Audio pakket
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
Pakket: Ambition Pack
- Airco automatisch
- Comfortstoel(en)
- Dimlichten automatisch
- Stuur multifunctioneel
- Warmtewerend glas
Pakket: Licht en zicht pakket
- Buitenspiegels met verlichting
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Achterklep met ruit
- Android Auto
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Apple Carplay
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco automatisch
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Schakelflippers
- Stuur verstelbaar
- Tachograaf
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Aanhanger assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Marge prijs
- Passagiersairbag
- Zijwind assistent
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Friesland Bedrijfswagens
Het Helmhout 8
9206AZ Drachten
0625223732
mathjeu@frieslandbedrijfswagens.nl
www.frieslandbedrijfswagens.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































