
MG EHS - 1.5 TGDI Luxury | 360 camera | Pano-dak | PDC | Bluetooth | Navi | Cruise | Climate
Algemeen
| Prijs | € 18.950 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 63.571 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HKZ-75-N |
| Datum deel 1 | 30-11-2022 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 119 kW (162 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1750 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2022-05
Modeljaar: 2020
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.196 kg
Afmetingen (LxBxH): 457 x 188 x 166 cm
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
CO₂-uitstoot: 43 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Specifiek
- 360 graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Android auto/Apple carplay
- Automatisch inklapbare buitenspiegels
- Digitaal dashboard
- In diepte verstelbaar stuur
- IsoFix
- Onderhoudshistorie aanwezig
- USB-aansluiting
Overige
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afdekscherm bagageruimte
- Airbags voor
- Audiobediening op het stuur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- Gordijnairbags voor
- Lederen stuurwiel
- Lichtmetalen velgen (18)
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Telefoon
- Zij-airbags voor
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Valkenburg bestaat al ruim 30 jaar en staat bekend als een vakkundig, vertrouwd en veelzijdig familiebedrijf. Een vertrouwde sfeer, kwaliteit en een tevreden klant is waar wij voor staan en gaan.
Is er iets onduidelijk of heeft u meer vragen? Bel gerust naar 0318-522964 of kom vrijblijvend langs! Maandag tot vrijdag zijn wij van 8:00 tot 17:30 geopend en op zaterdag van 9:00 tot 16:00.
Onze advertenties zijn met zorg gemaakt, fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst.
Stap in en ervaar comfort, ruimte én moderne technologie met deze stijlvolle MG EHS Luxury uit 2022. Deze plug-in hybride SUV combineert sportieve prestaties met verrassend lage verbruikskosten. Ideaal voor zowel zakelijke als privéritten! De MG EHS biedt veel auto voor een scherpe prijs: comfortabele stoelen, moderne infotainment, ruime kofferbak en een fijne hoge zitpositie. Dankzij de hybride aandrijving rijd je stil en efficiënt, terwijl je toch volop vermogen hebt wanneer nodig. Complete auto met onder andere; panoramadak, parkeersensoren, navigatie, cruise control en climatronic. Je kunt zorgeloos wegrijden, deze MG wordt rijklaar afgeleverd en dat bij de prijs inbegrepen.
Nieuwsgierig geworden? Kom vrijblijvend langs om een proefritje te maken!
De prijs is inclusief een onderhoudsbeurt volgens schema, een nieuwe APK en 12 maanden volledige BOVAG garantie. Ook wordt de auto afgeleverd met minimaal een halve tank brandstof en een uitgebreide poetsbeurt.
Hoeveel kost een MG EHS verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































