
MG EHS - 1.5 TGDI LUXURY | PANO | CARPLAY | 360 CAMERA | ACC | STOELVERW. | VIRT. COCKPIT
Algemeen
| Prijs | € 20.450 |
| Bouwjaar | Mei 2022 |
| Kilometerstand | 65.788 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KDB-75-K |
| Datum deel 1 | 12-05-2022 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 190 kW (258 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1500 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | GRÅ |
| Gewicht | 1750 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 37 liter
Actieradius: 52 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.196 kg
Afmetingen (LxB): 457 x 188 cm
Wielbasis: 272 cm
Accu
Accu: 17 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 43 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
Kenteken tenaamstelling
Afleverinspectie
Schoonmaken
Minimaal 6 maanden APK
3 maanden basis garantie
- Servicepakket 1 (€ 495 meerprijs):
Nieuwe APK
Afleverinspectie
Schoonmaken
Kleine onderhoudsbeurt
Brandstof minimaal ¼ tank
3 maanden volledige garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Ruud den Hartog garantie 3 maanden (3 maanden garantie)
- Servicepakket 2 (€ 795 meerprijs):
Nieuwe APK
Grote onderhoudsbeurt
Afleverinspectie
Schoonmaken
Brandstof minimaal ½ tank
3 maanden volledige garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Ruud den Hartog garantie 3 maanden (3 maanden garantie)
- Servicepakket 3 (€ 995 meerprijs):
Nieuwe APK
Grote onderhoudsbeurt
Afleverinspectie
Schoonmaken
1 jaar Bovag pechhulp lidmaatschap
Brandstof minimaal ½ tank
6 maanden volledige garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Ruud den Hartog garantie 6 maanden (6 maanden garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 18"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
Mooie en nette MG EHS 1.5 T-GDI Luxury, Boekjes en historie aanwezig. Deze MG is o.a. voorzien van: Panorama dak, Apple carplay, 360 camera, stoelverwarming, key-less entry en start, virtual cockpit, adaptive cruise control, lane assist, lichtmetalen velgen, privacy glass.
Is uw interesse gewekt door deze (bedrijfs)auto? Neem dan contact met ons op! U bent van harte welkom voor een bezichtiging en/of proefrit. Wij zijn Iedere werkdag geopend van 7.30 uur tot 18.00 uur en op zaterdag van 8.00 uur tot 16.00 uur.
Service van begin tot eind, dat vinden wij belangrijk. Onze auto’s worden geleverd met een nieuwe APK en garantie, tenzij anders vermeld. Tevens heeft de auto een pre inspectie gehad. De auto wordt hier op uw naam overgeschreven.
Als extra service werken wij met aanvullende onderhoudspakketten, bijvoorbeeld een uitgebreidere garantie. Dit is te lezen op onze website www.ruuddenhartog.nl, of neem telefonisch contact op via 0345 580 566. Bij Autobedrijf Ruud den Hartog nemen wij graag werk uit handen. Onze medewerkers geven u graag een passend advies omtrent de financierings- en verzekeringsmogelijkheden voor uw auto!
Wij heten u graag welkom, de koffie staat klaar!
*Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat de daadwerkelijke uitvoering van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.*
Hoeveel kost een MG EHS verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































