
MG ZS - EV EV Standard Range Luxury 50 kWh | PANORAMADAK | LEDER | CAMERA | STOELVERWARMING | ADAP
Algemeen
| Prijs | € 21.495 |
| Prijs excl. BTW | € 17.764 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2023 |
| Kilometerstand | 28.044 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 juli 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-535-PS |
| Datum deel 1 | 31-07-2023 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 130 kW (177 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1585 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 280 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Actieradius: 320 km
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 175 km/u
Accu: 50 kWh
Geschikt voor snelladen: ja
Maten
Lengte/hoogte: H1
Afmetingen (LxB): 432 x 181 cm
Wielbasis: 258 cm
Gewichten
GVW: 2.060 kg
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 17,3 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 196 - € 214 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 30 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Como Blue (JSO)
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- keyless start
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Bandenreparatieset
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Welkom bij Van Mossel MOC
Vraag nu – geheel vrijblijvend – uw inruilvoorstel aan of maak een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw keuze! Onze verkoopadviseurs zijn u online, telefonisch en vanzelfsprekend in onze showrooms graag van dienst.
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Verkoopteam Mega Occasion Centrum Utrecht
Hoeveel kost een MG ZS verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























