
MG ZS - EV EV Standard Range Luxury 50 kWh | SOH 89, 4 % | Adaptive Cruise | Panoramadak | 360 Cam
Algemeen
| Prijs | € 16.895 |
| Bouwjaar | Juni 2022 |
| Kilometerstand | 74.685 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-326-SH |
| Datum deel 1 | 08-06-2022 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 130 kW (177 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1585 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 280 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 320 km
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 175 km/u
Accu: 50 kWh
Geschikt voor snelladen: ja
Maten
Lengte/hoogte: H1
Afmetingen (LxB): 432 x 181 cm
Wielbasis: 258 cm
Gewichten
GVW: 2.060 kg
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 17,3 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 196 - € 214 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Garantie :
Zoals iedereen bieden wij onze auto's aan voor internetmeeneemprijzen.
Realiseert u zich echter wel dat er soms nog kosten gemaakt moeten worden voor een onderhoudsbeurt en extra garantie.
Daarvoor bieden wij diverse garantie en onderhoud pakketten waar u een keuze uit kan maken. Dit is uiteraard optioneel en niet verplicht.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!!
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 30 min
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Dover White (WSB)
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- keyless start
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Tevens kunt u bij ons terecht voor autoreiniging, onderhoud enz.
Bij geen gehoor en voor meer informatie Tel:+31654767362.
Ook per whatsapp via 0591635439
We zijn ook te volgen op Facebook, https://www.facebook.com/TeubenAutos
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
De verbruiksgegevens zijn fabrieks gegevens en kunnen dus enigszins afwijken.
Zie voor een uitgebreide fotoreportage 'eigen' website (https://www.teubenautos.nl) ! Ook voor eventuele krasjes en/of beschadigingen.
Let op: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.teubenautos.nl is altijd actueel. Andere websites helaas niet altijd.
Hoeveel kost een MG ZS verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























