
MINI 3-Deurs - 2.0 John Cooper Works | Panoramadak | Harman Kardon | Head-Up Display | Achteruitrijcamera
Algemeen
| Prijs | € 25.900 |
| Bouwjaar | April 2018 |
| Kilometerstand | 67.372 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SH-670-S |
| Datum deel 1 | 26-04-2018 |
| Motorvermogen | 170 kW (231 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | White silver |
| Gewicht | 1230 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Modelcode: F55/F56
Typenummer: XR91
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 6,1 s
Topsnelheid: 246 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.710 kg
Afmetingen (LxB): 387 x 173 cm
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieur: Mini yours leer lounge carbon black, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 130 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6c
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 Maanden BOVAG garantie:
- 12 maanden BOVAG garantie
- Uitgebreide technische inspectie
- Geldige APK (minimaal 12 maanden)
- Volle tank brandstof
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Overige informatie
Basiskleur: wit / zwart
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- achterspoiler
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- LED koplampen
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- sportonderstel
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Het is een auto die is ontworpen om niet alleen functioneel te zijn, maar om bovendien uitstekende prestaties neer te zetten. Deze MINI 3-deurs heeft 67372 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2018. De aandrijving van deze MINI wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. De sportstoelen geven het interieur van deze 3-deurs een super strakke en sportieve uitstraling. Tot de uitrusting van deze MINI behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, halflederen bekleding, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Dankzij de stuurwielbediening van het audiosysteem, kunt u veilig het verkeer in de gaten houden. Onbedoeld snijden na het inhalen gebeurt niet meer, dankzij de achteropkomend verkeer waarschuwing. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze MINI zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. U bent in deze MINI ook voorzien van sportstuurwiel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
Hoeveel kost een MINI 3-Deurs verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























