
Mitsubishi Colt - 1.3 Edition Two AUTOMAAT
Algemeen
| Prijs | € 2.990 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 121.557 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 76-LLZ-4 |
| Datum deel 1 | 26-05-2010 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 920 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Mitsubishi Colt 1.3 Edition Two AUTOMAAT
- Kenteken: 76-LLZ-4
- Merk: Mitsubishi
- Model: Colt
- APK tot: 23-07-2027
- Tellerstand: 121557 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1332 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 135930
- Vermogen: 70 kW / 95pk
- Ledig gewicht: 920 kg
- Max. trekgewicht: 750 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 388 cm
- Hoogte: 1520 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Welkom bij Car Center Etten-Leur,
Wij zijn een RDW-erkend autobedrijf en ondersteunen u graag bij de aankoop van uw auto. Tenaamstelling is 24/7 mogelijk. Inruil van één of meerdere voertuigen behoort tot de mogelijkheden.
Na aankoop kunt u, indien gewenst, de auto direct meenemen. Wij verzorgen de tenaamstelling en kunnen assisteren bij het regelen van een autoverzekering.
Wij werken uitsluitend op afspraak en zijn telefonisch en via WhatsApp bereikbaar, ook in de avonduren en in het weekend. Wij verzoeken u vooraf contact met ons op te nemen.
Voor een vrijblijvend inruilvoorstel kunt u foto’s en gegevens van uw voertuig sturen naar 06-81177223.
Car Center Etten-Leur
Handelsweg 6B
4879AJ Etten-Leur
0681177223
info@carcenterbreda.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Mitsubishi Colt verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















![Mitsubishi Colt - 1.3 Invite Automaat [ airco, audio, lmv ]](https://cdn.autowereld.nl/I761035146/240x180/mitsubishi-colt-1-3-invite-automaat-airco-audio-lmv.jpg)







