
Mitsubishi Colt - 1.3 Edition Two Automaat (AIRCO, LOGISCH NAP, LM VELGEN, SPORTSTOELEN, CRUISE, GETINT GLAS
Algemeen
| Prijs | € 5.945 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 129.817 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 54-XBF-8 |
| Datum deel 1 | 08-05-2012 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 950 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Van der Giessenweg 2
2921LP Krimpen aan den IJssel
0180201707
www.autocentrumkrimpenerwaard.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2009 - dec. 2013
Referentienummer: 1759
Technische informatie
Koppel: 125 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 47 liter
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.465 kg
Afmetingen (LxBxH): 394 x 170 x 155 cm
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autocentrum Krimpenerwaard Van der Giessenweg 2 2921LP KRIMPEN AAN DEN IJSSEL, NL 0180201707 http://www.autocentrumkrimpenerwaard.nl info@autocentrumkrimpenerwaard.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 15"
- mistlampen voor
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
- Radiovoorbereiding
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
Overige
-
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Elek pakket
- Extra getint glas achter
- Lederen stuurwiel
- Multifunctioneel stuur
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
= Bijzonderheden =
PROEFRIT MAKEN? LAAT WETEN DAT JE LANGSKOMT!
AUTOCENTRUM KRIMPENERWAARD IS UITGEGROEID TOT EEN BEGRIP IN HEEL NEDERLAND. WIJ BEDIENEN MEER DAN 10.000 KLANTEN PER JAAR, EN DUS KAN HET DRUK ZIJN BIJ ONS, ZEKER OP ZATERDAG. OM IEDEREEN ZO GOED MOGELIJK TE HELPEN VRAGEN WIJ JE VRIENDELIJK OM EEN AFSPRAAK BIJ ONS IN TE PLANNEN. EEN BEZOEK ZONDER AFSPRAAK KAN WACHTTIJD MET ZICH MEEBRENGEN.
Het is niet alleen maar een stoer uiterlijk, deze Mitsubishi Colt biedt ook de sportieve rijkwaliteiten die u zoekt. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. De sportstoelen houden u en uw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten. Natuurlijk behoren 15 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Veiligheid en gemak zijn er in alle opzichten. Neem bijvoorbeeld de audiobediening op het stuur. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Mitsubishi met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Met de cruise control kunt u zorgen dat u op die rechte stukken toch uit beeld blijft bij de flitsers. De Mitsubishi is standaard voorzien van: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Koop met zekerheid!
Wanneer je kiest voor de prijsstelling via viabovag.nl, profiteer je automatisch van de betrouwbare BOVAG Garantie op jouw auto. Zo ben je verzekerd van zorgeloos rijplezier, duidelijke voorwaarden én extra zekerheid bij je aankoop.
Kies voor zekerheid. Kies voor ViaBovag.
Wanneer u een proefrit wilt maken en/of meer informatie wilt over de auto kunt u ons telefonisch bereiken tussen 09:00 - 19:30 uur op telefoonnummer 0180-201 707.
Voor financiering of financial lease? www.carleasenederland.nl
Met vriendelijke groet,
Team Autocentrum Krimpenerwaard
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autocentrum Krimpenerwaard B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Mitsubishi Colt verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























