
Mitsubishi Colt - 1.3 Heartbeat
Algemeen
| Prijs | € 1.695 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 160.147 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KB-820-F |
| Datum deel 1 | 24-02-2006 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 930 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | oktober 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/45 R16
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.435 kg
Afmetingen (LxBxH): 381 x 170 x 152 cm
Wielbasis: 250 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 143 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
Overig
- Airbag dubbel
- in hoogte verstelb. stoel(en)
- Stuurhoogte verst.
- Zij Airbag
Voor een ruim assortiment aan goedkope auto’s bent u bij ons aan het juiste adres. Wij streven naar de hoogst mogelijke kwaliteit tegen de laagste prijzen. Dit realiseren wij door gerichte inkoop en de onkosten zo laag mogelijk te houden. Wij denken graag met u mee dus u kunt uw wensen altijd aan ons kenbaar maken. Tevens kunt u bij ons uw oude auto inruilen, kunnen wij reparaties voor u uitvoeren en bieden wij APK aan.
De afleveringskosten bedragen € 125,- voor benzine auto’s en € 195,- voor diesel en G3 voertuigen. Wij zouden het vervelend vinden als u voor een gesloten deur staat dus neemt u altijd even contact met ons op via 0412-640278 of 06-55854089. Bij geen gehoor, spreek wat in en dan bellen wij u z.s.m. terug. Autopark Brabant is gevestigd aan de Parallelweg 7F, 5349 AD te Oss.
Hoeveel kost een Mitsubishi Colt verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































