
Mitsubishi Colt - 1.3 Inform | NWE APK | Trekhaak | Airco |
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 162.547 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 32-XB-LZ |
| Datum deel 1 | 30-03-2007 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 930 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Mitsubishi Colt 1.3 Inform | NWE APK | Trekhaak | Airco |
- Kenteken: 32-XB-LZ
- Merk: Mitsubishi
- Model: Colt
- APK tot: 08-05-2027
- Tellerstand: 162547 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1332 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 135930
- Vermogen: 70 kW / 95pk
- Ledig gewicht: 930 kg
- Max. trekgewicht: 750 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1520 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterruitwisser
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen voor en achter
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Mitsubishi Colt 1.3 2007
Door inruil verkregen: Mitsubishi Colt 1.3 Inform.
- Nieuwe apk
- Werkende Airco
- Rijdt goed
- Trekhaak
- 162.457 km
Leuke, goedkope en onverwoestbare auto met nog lang apk. Niet de mooiste meer, auto heeft krassen en ook een aantal deukjes.
Auto wordt verkocht ZONDER garantie.
Meeneemprijs: €1.450,-
Al onze auto's worden aangeboden voor een scherpe meeneemprijs met een geldige APK van minimaal 3 maanden. Wenst u dat de auto wordt voorzien van een nieuwe APK, aflever- en/of garantiepakket is dat mogelijk. Voor meer informatie hierover kunt u altijd vrijblijvend contact met ons opnemen.
Inruil van uw huidige auto , motor, scooter is mogelijk. Hiervoor hanteren wij handelsprijzen. Bent u benieuwd naar de inruilwaarde van uw huidige voertuig? Stuurt u dan een duidelijke omschrijving van uw voertuig, met eventuele bijzonderheden welke de waarde van uw auto zouden kunnen beïnvloeden, aangevuld met meerdere foto's naar ons op. Dit is mogelijk per whatsapp of e-mail. U mag uiteraard ook langskomen op ons bezoekadres, dit heeft echter onze voorkeur.
Wij zijn een RDW-erkend bedrijf. Wij kunnen alle voertuigen direct voor u tenaamstellen, en eventueel uw in te ruilen voertuig vrijwaren, ook op zondag of in de avond is dit mogelijk.
Het is helaas niet mogelijk een auto of motor te reserveren zonder aanbetaling.
Ook voor APK, onderhoud en reparaties bent u bij ons aan het juiste adres.
Onze advertenties zijn met alle zorg en nauwkeurigheid opgesteld, fouten zijn immers nooit uitgesloten. Hieraan kunnen dan ook geen rechten worden ontleend.
Wij ontvangen u graag voor een bezichtiging of proefrit, neem altijd voor vertrek telefonisch contact op via onderstaande contactgegevens, dit om eventuele teleurstellingen te voorkomen.
Met vriendelijke groet,
Rick Neggers
Neggers Auto's
van Linschotenstraat 8
5554 PM Valkenswaard
0634380006
Info@neggersautos.nl
www.neggersautos.nl/
Hoeveel kost een Mitsubishi Colt verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























