
Mitsubishi Eclipse Cross - 1.5 DI-T First Edition 163pk | Automaat | HUD | 360 Camera | Stoelverwarming
Algemeen
| Prijs | € 17.490 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 119.876 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SH-528-S |
| Datum deel 1 | 05-04-2018 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Amethyst Black |
| Gewicht | 1435 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | september 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 63 liter
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.150 kg
Afmetingen (LxB): 441 x 181 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 154 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen):
De auto wordt geleverd inclusief:
- Tenaamstelling
- Vrijwaring inruilauto
- Vloeistofniveaucontrole
- Geldige APK
- Basis (€ 895 meerprijs):
De auto wordt geleverd inclusief:
- Tenaamstelling
- Vrijwaring inruilauto
- Vloeistofniveaucontrole
- Minimaal 6 maanden APK
- Onderhoudsbeurt indien nodig binnen 10.000 km
- 6 maanden garantie
- Minimaal 1/4 tank brandstof
- Reinigen interieur en exterieur
- Afleverpakket
- Extra (€ 1.295 meerprijs):
De auto wordt geleverd inclusief:
- Tenaamstelling
- Vrijwaring inruilauto
- Vloeistofniveaucontrole
- Minimaal 12 maanden APK
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- 12 maanden Bovag garantie
- Minimaal 1/2 tank brandstof
- Reinigen interieur en exterieur
- Afleverpakket
- 12 maanden Bovag pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- head-up display
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rondomzicht camera
- zij airbag(s) voor
Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
= Bijzonderheden =
Tip! Kijk op onze website voor de complete fotorapportage en een volledige omschrijving.
Bij deze aangeboden, een leuke en rijk uitgeruste Mitsubishi Eclipse Cross uit 2018 met 119 duizend kilometer op de teller. Dit betreft een origineel Nederlands geleverde auto welke afkomstig is van de tweede eigenaar. Onder de motorkap ligt een 1.5 liter benzinemotor met 163pk, dit in combinatie met de fijne automaat zorgt voor een comfortabele rijervaring. Deze Eclipse Cross wordt geleverd met NAP, twee sleutels en alle bijbehorende documentatie.
De optielijst is onder andere voorzien van Apple CarPlay en Android Auto, 360 graden camera, parkeersensoren voor en achter, head-up display, DAB radio, bluetooth telefoonverbinding, climate control, stoelverwarming, multifunctioneel stuurwiel, cruise control, automatische verlichting, grootlicht assistent, LED verlichting, automatische ruitenwissers, keyless entry & go, elektrische ramen voor en achter, elektrisch verstelbare en inklapbare buitenspiegels, isofix en 18 inch lichtmetalen velgen met allseasonbanden.
Onderhoudshistorie:
12-04-2019, 3.808 km
25-03-2020, 7.028 km
11-08-2021, 28.605 km
02-09-2022, 55.585 km
18-07-2023, 73.266 km
23-04-2024, 81.847 km
06-03-2025, 99.219 km
Heeft u interesse in deze auto? Neem gerust contact op om een afspraak te maken voor een bezichtiging en/of proefrit.
Voor meer informatie kunt u bellen met:
Auto Service Venderbosch: 0314 - 631 513
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































