
Mitsubishi Eclipse Cross - 1.5 DI-T Pure Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 18.430 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 45.129 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-207-BX |
| Datum deel 1 | 30-08-2019 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1400 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | september 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2017 - sep. 2019
Referentienummer: 3435442
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 63 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.050 kg
Afmetingen (LxBxH): 441 x 181 x 168 cm
Wielbasis: 27 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1500 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 27-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 30-08-2019
Stoelbekleding: Stof
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Armsteun voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























