
Mitsubishi Eclipse Cross - 2.4 PHEV Executive / 360° Camera / Elektrisch Bedienbare Bestuurdersstoel / Stoelverwarmin
Algemeen
| Prijs | € 21.935 |
| Prijs excl. BTW | € 18.282 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 93.972 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 11-04-2023 (import) |
| Motorvermogen | 138 kW (188 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2360 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Sterling Silver |
| Gewicht | 1875 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Referentienummer: 029059 HERWERS.04
Technische informatie
Koppel: 193 Nm
Wielbasis: 267 cm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 45 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 162 km/u
Accu
Accu: 14 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 46 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard pakket (inbegrepen): Deze occasion wordt voor de getoonde prijs afgeleverd inclusief een geldige apk, vloeistoffen controle, RDW teller rapport en tenaamstellingskosten. Tevens is de auto technisch door ons geïnspecteerd.
- Herwers Basis pakket (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket " Standaard pakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; Een kwart tank brandstof, Gratis 1 dag vervangend vervoer bij onderhoud of reparatie, Herwers privilége pas en mobiliteitsgarantie, Olie verversen incl. oliefilter indien binnen 6 maand of 7500 km benodigd, Professionele poetsbeurt binnen en buiten, Vervangen slijtagedelen indien binnen 6 maand of 7500 km benodigd
- Herwers Plus pakket (€ 1.095 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket " Standaard pakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; Een halve tank brandstof, Gratis 1 dag vervangend vervoer bij onderhoud of reparatie, Herwers privilege pas en mobiliteitsgarantie, Onderhoudsbeurt volgens schema indien binnen 12 maand benodigd, Professionele poetsbeurt binnen en buiten, Technische inspectie en vloeistoffen controle, Vervangen slijtagedelen indien binnen 12 maand of 15000 km benodigd
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 0% tot 80%: 25 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- Sterling Silver (U25)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
Infotainment
- Apple Carplay en Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- hemelbekleding donker
- keyless start
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- standkachel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- Multi Around Monitor (4 camera's)
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- 1.500 kg Trekgewicht
- stuurwiel verwarmd
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Laadkabel voor thuis
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































