
Mitsubishi Grandis - 2.4-16V InSport , 7 PERS , AIRCO , Nwe APK
Algemeen
| Prijs | € 1.975 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 284.441 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 06 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 54-GFZ-3 |
| Datum deel 1 | 11-06-2008 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2378 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1620 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R17
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.250 kg
Afmetingen (LxBxH): 477 x 180 x 166 cm
Wielbasis: 283 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 223 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik in de stad: 12,8 l/100km (1 op 7,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bagagedek
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Overig
- achterklepspoiler
- armsteunen
- metallic lak
- private glas
= Bijzonderheden =
Mitsubishi Grandis 2.4-16V inSport
Goed rijdende auto
7 Persoons & voorzien van nieuwe APK
U bent van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken , neem gerust contact met ons op.
Zie voor meer en grotere duidelijke Foto's onze website : www.autobeekhuis.nl
Bouwjaar 2008
227.000 km gereden ( Zie Nationale auto pas )
Kleur grijs metallic
Boekjes aanwezig .
2 sleutels aanwezig
Apk 21-03-2027
De prijs bedraagt slechts € 1975 .- ( INRUIL MOGELIJK !!!! )
Wij rekenen geen afleverings / rij klaarmaak kosten , prijs op basis van zo meenemen
LEASE // FINANCIERING MOGELIJK , Zie hiervoor onze website WWW.AUTOBEEKHUIS.NL of neem contact met ons op
Al onze auto's zijn eventueel binnen te bezichtigen !!!
TEVENS AUTO'S TE KOOP GEVRAAGD !!!!
Ons Adres is :
Beekhuis Auto's
Zwolseweg 226
7315GR
Apeldoorn.
TEL : 0653395576 bij geen gehoor 0619152536
Helaas kunnen wij in deze tijd geen auto's voor meerdere dagen reserveren , mede omdat het helaas steeds vaker voorkomt dat mensen hun afspraken niet na komen .
Daarom om eventuele teleurstelling te voorkomen omdat er niemand aanwezig mocht zijn of door dat de auto toch al verkocht zou kunnen zijn , graag voor dat u wegrijdt even van te voren een telefoontje .
Let op :
Mocht de auto naar uw zin zijn en u wilt hem kopen van ons en ook gelijk meenemen vergeet dan niet uw bank overschrijving limiet thuis te verhogen bij uw bank , anders zit er een tijds duur aan van 4 uur !!!
www.autobeekhuis.nl
Hoeveel kost een Mitsubishi Grandis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























