Let op! Geld lenen kost geld
Morgan Aero SuperSports - Liquid Metal - AutoWereld.nl
 

Morgan Aero SuperSports - Liquid Metal

2012, Benzine, Automaat, Coupé, Zilver
€ 159.995
3.400 km

Algemeen

Prijs € 159.995
Bouwjaar 2012
Kilometerstand 3.400 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 6
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 01-01-2012
Motorvermogen 270 kW (367 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 2
Aantal cilinders 8-cilinder
Cilinderinhoud -
Energielabel -
Carrosserie Coupé
Kleur Zilver
Oorspronkelijke kleur Liquid Metal
Gewicht 1180 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

House of Speed B.V.
Ambachtsmarkt 87

1355EH Almere

0638951288

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
Comfort
  • Airconditioning
  • Cruise Control
  • Lederenbekleding
  • Stuurbekrachtiging
Tuning
  • Sportstoelen

Extra informatie

Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat voor: 225/35 R19
Bandenmaat achter: 245/35 R19

Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,2 s
Topsnelheid: 273 km/u

Maten en gewichten
GVW: 1.180 kg
Afmetingen (LxBxH): 415 x 175 x 125 cm
Wielbasis: 253 cm

Interieur
Interieurkleur: Beige

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- Lederen stuurwiel
- Toerenteller

Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)

Overig
- bandenspanning en tempratuurmonitor (TPMS)
- limited slip differentieel

= Bijzonderheden =

Bent u opzoek naar een unieke supercar met een elegante uitstraling en een verhaal? Lees dan vooral verder over deze Morgan Aero Super Sports uit 2012. Wij verkopen deze auto namens een Nederlandse verzamelaar gevestigd in Dubai.

Uniek verhaal
De Autosalon van Geneve is een van de bekendste autotentoonstellingen ter wereld. Hier komen jaarlijks automerken op af om hun nieuwe concepten en primeurs te tonen aan de wereld. In 2012 pakte Morgan groots uit met deze Aero Super Sports uitgevoerd in de kleur Liquid Metal met een beige interieur. Dit is van de ongeveer 200 gebouwde Aero Super Sports de enige die is geleverd in deze kleurstelling en dat maakt hem dan ook zo bijzonder. Na zijn debuut in Geneve werd deze auto in de fabriek aangepast naar GCC-specificaties om de extreme hitte in het midden oosten te kunnen weerstaan. Daarna verdween de auto naar het midden oosten en heeft deze zijn jaren doorgebracht in verschillende prive collecties. Dat is dan ook de reden dat de kilometerstand slechts op 3.400km staat. Momenteel staat de Morgan dus in Dubai en mag zij naar een nieuwe verzamelaar toe.

Krachtig en betrouwbaar hart
Onder de motorkap ligt een BMW V8 motor die ook is geleverd in de BMW X6 modellen. Deze motoren werden geleverd aan Morgan via een speciale samenwerking zodat Morgan zich volledig kon focussen op het design van de auto en zich niet druk hoefde te maken om de betrouwbaarheid van hun auto’s. deze natuurlijk geaspireerde motor levert 367pk en zorgt voor een zeer exclusieve rij-beleving. In combinatie met de zeer lichte aluminium body komt deze auto snel van zijn plek en is hij ook zeer wendbaar ikn de bochten.
Elegante uitstraling
Morgan heeft van zichzelf al een unieke uitstraling en dat vertaalt zichzelf weer terug in de Aero Super Sport. Ze hebben de body lijnen uit het jaren 30 tijdperk als template gebruikt en deze weer in een modern jasje gestopt. Van de Brede voorschermen met rechtopstaande gril tot de brede achterschermen met slanke boat tail achterkant. Deze auto beschikt ook over een targa dak met 2 uitneembare koolstof panelen. Het interieur is afgewerkt met beige leer en het dashboard is gemaakt van echt Essenhout. De knoppen van het instrumentenpaneel zijn gemaakt van aluminium en er is dus nergens plastic te bekennen. De snelheidsmeter en toerenteller zijn ontworpen door het luxe horlogemerk Chronoswiss en hebben een klassieke, crèmewitte achtergrond met mechanische naalden. Dit past perfect bij de klassieke uitstraling die Morgan na bootst met hun prachtige auto’s

Kortom is dit een zeer unieke verschijning en de perfecte kans voor een verzamelaar die opzoek is naar een zeldzaam stukje geschiedenis voor zijn of haar collectie.

Het gaat hier dus om een auto die nog in Dubai staat. De prijs is dan ook exclusief verscheping, importkosten en btw. Mocht u interesse hebben of nog vragen over deze auto dan horen wij dat graag via info@houseofspeed.nl of +31615361026

Hoeveel kost een Morgan Aero SuperSports verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met House of Speed B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken