Let op! Geld lenen kost geld
Nissan Figaro - LINKSGESTUURD, airco, turbo, automaat - AutoWereld.nl
 

Nissan Figaro - LINKSGESTUURD, airco, turbo, automaat

10-1991, Benzine, Automaat, Cabriolet, Grijs
€ 21.999
102.360 km

Algemeen

Prijs € 21.999
Bouwjaar Oktober 1991
Kilometerstand 102.360 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Bij aflevering
BTW auto Nee, marge
Kenteken KH-178-K
Datum deel 1 01-10-1991
Motorvermogen 56 kW (76 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 987 cc
Energielabel -
Carrosserie Cabriolet
Kleur Grijs
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 850 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Rob
2671LL Naaldwijk

0624095387

www.figarospecialist.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • Centrale deurvergrendeling
  • Getint glas
Comfort
  • Airconditioning
  • Elek. bedienbare ramen
  • Lederen bekleding
  • Stuurbekrachtiging

Extra informatie

Deze Links-gestuurde Figaro is onze laatste creatie waarbij we al onze huidige kennis en kunde maar weer eens ten toon spreiden!
De grootste uitdaging bij een ombouw zit niet alleen in het technische deel (het vinden en van een correct Links-gestuurd stuurhuis met stuurbekrachtiging, de juiste pedalenset en het aanpassen en veranderen van schutbord en de stuurkolom), maar zit vooral in het aanpassen van het dashboard.
Gingen we in het verleden tekeer door 2 dashboards uit elkaar te slijpen en delen weer aan elkaar te fröbelen, bij deze ombouw zijn we 'all the way' gegaan en hebben een dashboard uit 1 stuk weten te fabriceren waarbij we de fragiele dashboardtop hebben geïntegreerd dus zal je nooit last hebben van een gescheurde dashboardtop. Daarna hebben we hem laten overtrekken met lapisgrijs kleurig gestikt leer voor de 'finishing touch'
Daarnaast zijn slijtage delen als remschijven, remblokken, remtrommels en remschoenen vervangen, monteerden we nieuwe Monroe achterschokbrekers, polybushes bij de voorschokbrekers, zijn de banden vervangen en is een motor ingebouwd met een mooie lage KM stand van 102360 KM.
Het interieur is in zeer mooie staat met reconnolised stoelen en achterbank, nieuwe RVS bumperset (twv 2000 euro) rondom, mooie blauwe vloerbedekking, nieuwe mattenset, etc, etc.
We hebben gelijk maar een nieuw vinyldak geplaatst en een kunststof achterruitpaneel (twv 650 euro), dus nooit meer last van roest! Ook hebben we hem voorzien van LED verlichting voor- en achter!
Dat een Links-gestuurde Figaro uniek is dat heeft U op de intro pagina al kunnen lezen, maar dit is wel een heel mooi exemplaar geworden.
Uiteraard zijn al onze aanpassingen toegepast op deze Figaro, dus aangepast motormanagement, elektrische ramen modificatie, Zekeringenkast aangepast, waterhuishouding herzien, centrale vergrendeling ingebouwd, nieuwe deurspeakers, radio frequenties aangepast, etc, etc.

Tegen meerprijs kan de auto voorzien worden diverse audiosystemen, van modern digitaal tot originele Clarion Radio-CD spelers en zelfs een upgrade versie met USB aansluiting, nieuwe CD speler en hoofdtelefoonaansluiting. Het topmodel heeft zelfs een bluetooth carkit ingebouwd voor hands-free bellen.
Uiteraard zijn al onze aanpassingen toegepast op deze Figaro, dus aangepast motormanagement, elektrische ramen modificatie, Zekeringenkast aangepast, waterhuishouding herzien, distributie en waterpomp vervangen, centrale vergrendeling ingebouwd, nieuwe deurspeakers, radio frequenties aangepast, etc,etc.

Dus; als je iets echt unieks wilt rijden, dan is dit de auto voor jou!
O ja, ook handig om te weten: het onderstel is van een Nissan Micra dus onderdelen is geen enkel probleem en goedkoop te krijgen!!

Wij laten al onze Figaro's aanpassen zodat de typische Figaro probleempjes er niet meer zijn...
Zo wordt het motormanagement aangepast waardoor er minder turbodruk is en een iets hoger koppel wat de betrouwbaarheid en levensduur van het motortje ten goede komt.
Verder modificeren we de electrische ramen, het electrisch gedeelte van de zekeringenkast, de waterhuishouding etc, etc.

Wie wij zijn:

DE Figarospecialist (niet te verwarren met een ander bedrijf) is de grootste verkopende partij van Europa, we hebben ALLE technische kennis in huis, ontwikkelen zelf veel nieuwe modificaties die we op al onze auto's toepassen, een uitgebreide werkplaats, doen al het onderhoud en ook alle cosmetische zaken zoals interieur, leren bekleding en daken vervangen IN huis en hebben altijd een ruime voorraad Figaro's in diverse kleuren.
Wij verkopen veelal nieuw geïmporteerde auto's en door onze hoge omloopsnelheid laten we ze gelijk keuren en op kenteken zetten, kijk maar bij de foto's naar een paar van onze andere Figaro's waarvan we er al 10 hebben staan met kentekens uit de nieuwe kenteken serie…
Dus we verkopen veelal nieuw geregistreerde Figaro's en niet zoals een andere aanbieder die Figaro's op zijn website aanbiedt, dat zijn allemaal auto's die wij ooit geleverd hebben maar waarvan de klant na vele jaren rijden afscheid heeft genomen…..
Wij garanderen ook de gereden KM's van de auto's die wij verkopen, kunnen dat onderbouwen met internationale documenten en sjoemelen niet met KM standen zoals veelal bij importauto's en elders gebeurd.

U kunt bij ons ZO wegrijden in uw nieuwe aanwinst als nieuwe eigenaar. Onze werkwijze is duidelijk, wij werken vooruit en iedere auto bij ons staat al verkoopklaar, je ziet dus wat je koopt en hoef je niet maanden te wachten op een auto waarvan je nog niet weet hoe zij er straks uit gaat zien…
Al deze nieuw geregistreerde Figaro's zijn APK gekeurd door de RDW zelf en voor een periode van 2 jaar! En wij verkopen onze auto's altijd met garantie en perfecte aftersales service!
Laat u goed voorlichten over een Figaro er zijn nogal wat verkeerd geregistreerde auto's en Figaro's met teruggedraaide tellers in omloop, kijk daarvoor op onze site op het web bij Figarospecialist.....

Kom vrijblijvend langs voor een blik op onze grote voorraad Figaro's en accessoires, geven U alle uitleg over dit byzondere type auto en dan maken we gelijk een vrijblijvende, enerverende proefrit in deze klassiek ogende auto met moderne techniek!
helaas ruilen we door onze werkwijze niet in.
Een Figaro is in Europa heel eenvoudig te registreren.

Mocht U twijfelen aan ons marktaandeel als de enige echte Figarospecialist, bekijk dan even de site voertuigzoeker.nl Van de 60 laatst geregistreerde Figaros in NL zijn er 56 van ons bedrijf afkomstig…..en dan tellen we de inmiddels geëxporteerde Figaros niet mee

Wij hebben Figaro's in alle prijsklassen en kleuren vanaf 8500 euro tot 22000 euro en hebben er momenteel 21 stuks op voorraad
Wordt geleverd met een nieuwe APK
€ 21999 euro

Hoeveel kost een Nissan Figaro verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Rob

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken