Nissan Micra - 1.4 Acenta Keyless entry - AutoWereld.nl
 

Nissan Micra - 1.4 Acenta Keyless entry

06-2004, Benzine, Handgeschakeld, Hatchback, Beige
€ 1.600
163.983 km
Prijs € 1.600
Bouwjaar Juni 2004
Kilometerstand 163.983 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK Ja, tot 03 september 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken 54-PG-DX
Datum deel 1 25-06-2004
Topsnelheid 172 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 11,90 sec
Motorvermogen 65 kW (88 pk)
Aantal deuren 3-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1386 cc
Energielabel D
Carrosserie Hatchback
Kleur Beige
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 945 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 16
Introductiejaar januari 2003
Meer modelinformatie

Aanbieder

Aiden Smid
Bitgummole

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • Getint glas
  • Hoofdsteunen achter
  • Mistlampen
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Climate Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Elek. verstelbare spiegels
  • Lendesteun
  • Regensensor
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Radio/CD-speler
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Exterieur
  • Bumpers in carrosseriekleur

Extra informatie

Nette Nissan Micra 1.4 uit 2004 te koop.
Het betreft hier een versie die toendertijd full option gekocht is, wat in de praktijk betekent dat deze auto vol zit met moderne snufjes die ervoor zorgen dat de auto perfect is voor iemand die een stukje meer comfort wil dan de typische oudere auto kan bieden.
De auto is uitgerust met:
Keyless entry en keyless start. De sleutel hoeft je niet meer uit je zak te halen, met de zwarte knopjes op de deur kun je het slot eraf halen en zolang je de sleutel bij je draagt kun je de auto met de knop onder het stuur starten.
Climate control
Boordcomputer die inzicht geeft in verbruik, rijbereik en je zelfs een fijne verjaardag wenst.
Regensensor welke zorgt dat je altijd goed zicht hebt als het regent.
Elektrische ramen voor
Elektrische verstelbare buitenspiegels

Verder biedt de auto verrassend veel ruimte terwijl deze laag is in de wegenbelasting. Het is mogelijk om de achterbank naar voor of naar achter te plaatsen op de rails en als er meer ruimte nodig is kan de achterbank in delen neergeklapt worden.
Ik heb er momenteel een bluetooth JVC radio inzitten die je er gewoon bij krijgt, ook is de originele radio nog aanwezig voor wie dat belangrijk vind.

Deze Micra ziet er voor zijn leeftijd van binnen en van buiten nog erg mooi uit. Er zijn geen grote beschadigingen, al heb ik wel wat foto's toegevoegd van kleine puntjes in de lak die door de tijd heen zijn ontstaan. Ik heb ook een foto toegevoegd van het antennepunt bovenop de auto, gezien de antenne een tijdje terug afgebroken is. Momenteel is het dus niet mogelijk om radio te luisteren, maar als je een nieuwe antenne installeert kan dat natuurlijk gewoon weer.

De auto is motorisch goed onderhouden en heeft in september nog een beurt gehad, hierbij is onder andere de accu vervangen en is de auto weer APK gekeurd. Het onderhoud van de afgelopen jaren is inzichtelijk in facturen die ik heb bewaard, hier staat in detail op wat er wanneer aan de auto gedaan is. Zo is in 2023 het contactslot vervangen, zijn er in 2024 nieuwe all-season banden onder gekomen en zijn in 2025 volledige nieuwe koplampen geïnstalleerd. De auto heeft 1 minpuntje wat bij de afgelopen beurt aan het licht is gekomen. Alhoewel de airco gewoon functioneert blijkt de magneet van de airco ietswat zwak te zijn, waardoor deze nog wel is afklikt. In de praktijk betekent dit dat de airco voor 80% gewoon netjes werkt, alleen wanneer het echt warm is schiet hij nog wel is tekort. Om dit op te lossen zal er een nieuwe magneet of aircocompressor in moeten.

Ben jij de persoon die met deze gave Micra zijn volgende kilometers gaat maken, of heb je een vraag? Neem dan gerust contact op.

Hoeveel kost een Nissan Micra verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Aiden Smid

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken