
Nissan Qashqai - 1.2 Tekna + Leder I PANO I Trekhaak I Dodehoek I BOSE
Algemeen
| Prijs | € 10.949 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 176.044 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 25 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SX-824-H |
| Datum deel 1 | 20-06-2018 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 674 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R16
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 181 x 159 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Select Pakket (€ 995): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); 6 Maand Volledige Garantie, Kleine onderhoudsbeurt, Nieuwe APK, WB Autoservice Pechhulp
- ViaBovag (€ 1.495): ViaBovag
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; 12 Maand BOVAG garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Heeft u een auto in te ruilen ? Dit is bij ons geen probleem!
Heeft u geen tijd om naar Pesse te komen ? Dan komen wij graag naar u voor een proefrit op locatie!
WB Autoservice specialiseert zich in het verkopen en onderhouden van jong gebruikte personenauto's.
Waarom een auto kopen bij WB Autoservice ?
-Aangesloten bij de Bovag
-Aangesloten bij Bosch Car Service
Zowel Bosch Car Service als BOVAG staat bekend om kwaliteit.
-Vakkundig en goed opgeleid personeel
-Ruime openingstijden
-Moderne en goed uitgeruste werkplaats
-Gratis vervangend vervoer
-Gratis Haal en brengservice door heel Nederland
-Eigen pechhulp
WAAROM BOVAG GARANTIE?
-Altijd hulp bij klachten
-De voorwaarden zijn afgestemd met de ANWB en Consumentenbond
-Extra zekerheid
Voor verdere vragen en/of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met:
WB Autoservice
Dorpsstraat 28
7933PC Pesse
T: 0528 241 396
E: Info@WB-Autoservice.nl
W: www.WB-Autoservice.nl
Openingstijden:
Maandag 08:00 tot 18:00
Dinsdag 08:00 tot 18:00
Woensdag 08:00 tot 18:00
Donderdag 08:00 tot 20:00
Vrijdag 08:00 tot 18:00
Zaterdag 09:00 tot 17:00
Alle Moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden !
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























