
Nissan Qashqai - 1.2 TEKNA LEER/NAVI/PANORAMADAK/TREKHAAK/360 CAMERA/NL-AUTO
Algemeen
| Prijs | € 11.400 |
| Bouwjaar | Januari 2015 |
| Kilometerstand | 110.615 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 06 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-ZKF-39 |
| Datum deel 1 | 23-01-2015 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | BLACK METALLIC (Z11) |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 675 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2017
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Lengte: 438 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs:
• Afgeleverd met onderhoudsbeurt* volgens fabrieksvoorschrift
• Uitgebreid technisch gecontroleerd
• Nieuwe APK (indien van toepassing)
• Aircoservice
• NAP-kilometerstand gecontroleerd en geregistreerd
• Professioneel gereinigd en gepoetst tot showroomstaat
• Inruil mogelijk
• 12 maanden volledige BOVAG-garantie
* Onderhoudsbeurt volgens schema, inclusief alle hieruit voortkomende noodzakelijke werkzaamheden. Denk hierbij aan o.a. distributieriem (indien binnen 12 maanden nodig), remmen, banden, accu en overige slijtageonderdelen.
Inclusief kilometerstandgarantie en gratis vervangend vervoer tijdens de garantieperiode.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- Pearl lak (01P)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch en regensensor
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- lederen stuurwiel en versnellingspook
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoek detectie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Keurig nette en (meest complete uitvoering) Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115pk TEKNA uit 2015, Origineel NL-geleverde auto en volledig Dealeronderhouden, Voorzien van oa; Climatecontrol, Panoramadak, Volledig Lederen bekleding met Stoelverwarming, 19" Lichtmetalen Velgen met All-Seasonbanden, Trekhaak, LED Dagrijverlichting, Cruisecontrol, Parkeersensoren voor + achter met Rondomzichtcamera, Keyless Entry & Start, Getint Glas etc.. Boekjes en 2 sleutels aanwezig. **DEZE AUTO IS NET BINNEN, MEERDERE FOTO'S EN INFO VOLGT SPOEDIG**
Onze prijzen zijn altijd VOLLEDIG RIJKLAAR, met de zekerheid van Autobedrijf Gert van Keulen:
• Afgeleverd met onderhoudsbeurt* volgens fabrieksvoorschrift
• Uitgebreid technisch gecontroleerd
• Nieuwe APK (indien van toepassing)
• Aircoservice
• NAP-kilometerstand gecontroleerd en geregistreerd
• Professioneel gereinigd en gepoetst tot showroomstaat
• Inruil mogelijk
• 12 Maanden BOVAG garantie
* Onderhoudsbeurt volgens schema, inclusief alle hieruit voortkomende noodzakelijke werkzaamheden. Denk hierbij aan o.a. distributieriem (indien binnen 12 maanden nodig), remmen, banden, accu en overige slijtageonderdelen.
Inclusief kilometerstandgarantie en gratis vervangend vervoer tijdens de garantieperiode.
________________________________________
Volledig rijklaar = geen verrassingen
Wij adverteren uitsluitend met volledig rijklaar prijzen.
Dat betekent: geen kleine lettertjes, geen bijkomende kosten, geen verrassingen achteraf.
U weet direct waar u aan toe bent.
________________________________________
Vakmanschap waarop u kunt vertrouwen
Onze moderne werkplaats staat dagelijks klaar voor onderhoud en reparatie aan alle merken.
Met een groot en trouw klantenbestand, ervaren monteurs en oog voor kwaliteit leveren wij auto’s af zoals wij ze zelf ook zouden willen kopen: zorgvuldig, transparant en met een goed gevoel.
Autobedrijf Gert van Keulen is BOVAG-lid, specialist in alle merken en verzorgt graag het complete onderhoud van uw privé- of zakelijke auto.
Meer informatie: www.gertvankeulen.nl
U bent van harte welkom in onze showroom!
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















![Nissan Qashqai - 1.2 Visia [ Navigatie Cruise control Trekhaak]](https://cdn.autowereld.nl/I760624091/240x180/nissan-qashqai-1-2-visia-navigatie-cruise-control-trekhaak.jpg)

