
Nissan Qashqai - 1.2 Tekna + LEER PANO STOELVERWARMING
Algemeen
| Prijs | € 14.850 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 121.226 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KHP-88-J |
| Datum deel 1 | 01-08-2018 (import) |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Paars metallic |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 692 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.880 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 181 x 160 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Paars
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Hoofdsteunen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Open dak
Veiligheid
- Airbag(s) side
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Dubbele airbag
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- 360 cam
- Android Auto
= Bijzonderheden =
De Tekna+ is de absolute topuitvoering van Nissan. Dit betekent dat de auto standaard is uitgerust met alle denkbare luxe
Full options & ultiem comfort: Luxe Nissan Qashqai Tekna+ (KHP-88-J)
Omschrijving:Ben je op zoek naar een jonge, betrouwbare en extreem luxe SUV? Deze prachtige Nissan Qashqai in de exclusieve Tekna+ topuitvoering biedt het hoogste niveau van comfort, veiligheid en design. Met zijn hoge instap, moderne technologie en premium afwerking is elke rit een feest.
De auto is perfect onderhouden en verkeert in uitstekende staat.
Belangrijkste specificaties:
Kenteken: KHP-88-J
Model: Nissan Qashqai Uitvoering: Tekna + (Duurste en meest luxe uitvoering)
Bouwjaar: 2018
Transmissie: Automaat
Kilometerstand: 121226
De unieke luxe van de Tekna+ uitvoering:
Nappa-lederen interieur: Exclusieve, elektrisch verstelbare sportstoelen met luxe 3D-stiknaden en geheugenfunctie.
Glazen panoramadak: Geniet van extra veel lichtinval en een ruimtelijk gevoel in de hele auto.
Bose Premium Audio: Een fantastisch geluidssysteem voor de ultieme muziekbeleving.ProPILOT & Veiligheid: Uitgerust met de modernste rijassistentie, zoals adaptieve cruise control, rijstrookassistent en dodehoekdetectie.
360° Rondom zicht Camera: Parkeren wordt kinderspel dankzij de vier camera's die de auto volledig van bovenaf tonen.
Stijlvol design: Voorzien van extra grote, exclusieve lichtmetalen velgen en zilveren spiegelkappen die horen bij de Tekna+
Om de auto in topconditie aan u over te dragen, hanteren wij een vast afleverpakket met garantie en apk De kosten hiervoor bedragen tussen de € 350,- en € 500,
Bij FTP Autohandel staan we voor eerlijkheid en kwaliteit. Wij selecteren onze auto’s zorgvuldig, waarbij we extra aandacht besteden aan het technisch onderhoud en de opties die het rijden echt leuk maken—zoals het panoramadak en het luxe lederen interieur van deze Nissan Qashqai Tekna +.
Wij geloven in transparantie: geen verrassingen achteraf, maar duidelijke afspraken. Daarom vermelden we de afleverkosten direct in de advertentie, zodat u precies weet waar u aan toe bent voor een rijklare, schone auto.
Bent u enthousiast geworden over deze luxe Nissan Qashqai Tekna +? U bent van harte welkom bij FTP Autohandel voor een bezichtiging en een uitgebreide proefrit. Wij nemen graag de tijd om u alle functies van de auto te laten zien.
Bedrijfsnaam: FTP Autohandel
Adres: De waal 20 K
Postcode & Plaats: 5684 ph Best
Telefoon / WhatsApp: 0620120672
E-mail: info@ftpautohandel.nl
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























