
Nissan Qashqai - 1.2 Tekna |NAP|Bose|Automaat|Dealeronderhouden
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | Augustus 2018 |
| Kilometerstand | 105.664 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TG-713-L |
| Datum deel 1 | 02-08-2018 |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Dark grey m |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 165 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.880 kg
Afmetingen (LxB): 439 x 181 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Pakket Standaard (inbegrepen): - Geldig APK- Technische controle- Vloeistoffen op peil- Tenaamstelling & Vrijwaring
- Pakket B (€ 795 meerprijs): - Nieuwe APK- Kleine onderhoudsbeurt- Reinigen interieur & exterieur- Tenaamstelling & vrijwaring- Minimaal halve tank brandstof- 1jr. Vakgarage Pechhulp- 6 maanden / 15.000 km garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Pakket Standaard"): Nieuwe APK
- Pakket C (€ 995 meerprijs): - Nieuwe APK- Onderhoudsbeurt- Reinigen interieur & exterieur- Tenaamstelling & vrijwaring- 1jr. Vakgarage pechhulp- Minimaal halve tank brandstof- 12 maanden/30.000km garantie!
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Pakket Standaard"): Nieuwe APK
- Pakket D (€ 1.995 meerprijs): - Nieuwe APK- Onderhoudsbeurt- Reinigen interieur & exterieur- Tenaamstelling & Vrijwaring- 1jr. Vakgarage pechhulp- Minimaal halve tank brandstof- 24 maanden / 60.000km Autotrust uitgebreid garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Pakket Standaard"): Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- Panoramisch glazen dak (-G---)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- verwarmde voorruit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- keyless start
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoek detectie
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Op alle aangeboden voertuigen zijn opties, schrijf- en tekst fouten voorbehouden.
Inruil?
Wij maken graag een reëel inruilvoorstel op uw huidige auto , stuur hiervoor een e-mail of Whatsapp met de volgende gegevens: kenteken, kilometerstand, foto's en eventuele bijzonderheden.
Financieren of Leasen?
Bij Vakgarage Douwes werken wij met verschillende partijen samen, zodat we hierbij de zakelijke en particuliere klant goed kunnen helpen bij het vinden van een passende financiering of lease!
Extra diensten?
Of het nu gaat om het verzekeren van u auto , het regelen van de pechhulp , het blinderen van de ramen of het zetten van een keramische coating wij kunnen dit alles voor u regelen onder 1 dak!
Reserveren?
Wij reserveren alleen na aanbetaling, het is verstandig om voor vertrek contact op te nemen zodat u weet dat het desbetreffende voertuig nog beschikbaar is.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















