
Nissan Qashqai - 1.2 Tekna / Pano´dak / Leder / Xenon / Keyless / Camera
Algemeen
| Prijs | € 10.350 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 133.322 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 04 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-732-FX |
| Datum deel 1 | 29-02-2016 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 675 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R16
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxBxH): 438 x 181 x 159 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 133 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteruitrijcamera
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- Handsfree
- Isofix
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED verlichting
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Portierverlichting
- Rondom zicht camera
- Start/Stop systeem
- Startknop
- Wegrijassistent helling
= Bijzonderheden =
- APK gekeurd tot 04-05-2027
- Onderhoudsbeurt recent uitgevoerd
- Auto is rijklaar.
- Geen afleverkosten
Bezichtiging uitsluitend op afspraak.
Bel of WhatsApp: 06-50557280
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Overschrijven en verzekeren kan bij ons op locatie.
Garantie mogelijk, vraag naar de voorwaarden.
Disclaimer: Wij doen ons uiterste best om deze advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Auto Select Center
Industrieweg 37A
3762 EH Soest
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















![Nissan Qashqai - 1.2 Visia [ Navigatie Cruise control Trekhaak]](https://cdn.autowereld.nl/I760624091/240x180/nissan-qashqai-1-2-visia-navigatie-cruise-control-trekhaak.jpg)





