
Nissan Qashqai - 1.2 Tekna | Trekhaak | Pano | 360° Cam | Stl. verw. |
Algemeen
| Prijs | € 12.750 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 118.856 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XZ-463-K |
| Datum deel 1 | 09-02-2016 (import) |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit parelmoer |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2014 - sep. 2017
Technische informatie
Koppel: 165 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.880 kg
Afmetingen (LxBxH): 438 x 181 x 159 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 133 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Garantie: Non-conformiteit
Garantie: Non-conformiteit artikel 7:17 Burgerlijk Wetboek.
Voor meer uitleg zie: https://www.bestdealautomotive.nl/garantievoorwaarden/
Beschikbare afleverpakketten:
- Check and Go (zonder meerprijs): Vloeistoffen controle | RDW tenaamstelling | vrijwaring inruiler | Wettelijke non-conformiteit 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
- Garantie pakket Basis (€ 595): Minimaal 6 maanden APK | Vloeistoffen controle | RDW tenaamstelling en vrijwaring inruiler | Eigen risico per garantie geval € 45,- | Maximale uitkering per garantie € 6000,- | Maximaal 12 oud en maximaal 200.000 kilometer | Accu ad-on € 200,- voor elektrische en hybride voertuigen
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Productveiligheid
Fabrikant: Bestdeal Automotive B.V. Vroomshoopseweg 33D 7683RJ DEN HAM OV, NL 0546785941 http://www.bestdealautomotive.nl info@bestdealautomotive.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Bluetooth
- Dab
- Extra getint glas achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
= Bijzonderheden =
info volgt..
Bestdeal Automotive
Vroomshoopseweg 33D
7683 RJ Den Ham (OV)
Nederland
I: www.bestdealautomotive.nl
E: info@bestdealautomotive.nl
T: +31(0)546-785941 (ook Whatsapp)
Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag: 09:30-18:00 Zaterdag: 09:30-16:00 Zondag: 12:00-18:00
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























