
Nissan Qashqai - 1.2 Trekhaak nieuwe turbo Airco apk nieuw
Algemeen
| Prijs | € 6.199 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 219.075 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SG-386-N |
| Datum deel 1 | 31-03-2014 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 675 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Nissan Qashqai 1.2
Trekhaak
Stoelverwarming
Airco
Turbo recent vervangen en kleine beurt bij 219008 km
apk nieuw
Nissan Qashqai 1.2 Trekhaak nieuwe turbo Airco apk nieuw
- Kenteken: SG-386-N
- Merk: Nissan
- Model: Qashqai
- APK tot: 20-04-2027
- Tellerstand: 219075 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Motorinhoud: 1197 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: HRA2
- Vermogen: 85 kW / 116pk
- Ledig gewicht: 1250 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 438 cm
- Hoogte: 1590 cm
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Connect Pack
- Achteruitrijcamera
- Navigatiesysteem full map
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Kiezen voor Nissan is kiezen voor een wereldmerk in techniek en rijplezier. Zoals ze zelf zeggen: 'Innovation that excites'. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Last van de vorst? Door de stoelverwarming zit u in ieder geval vorstelijk! Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Mag de muziek wat zachter? U past het volume probleemloos aan met de audiobediening op het stuur. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp! Ook isofix-aansluiting en verstelbaar stuur zijn aan boord.
Zoals u mag verwachten van deze Nissan Qashqai is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De hill hold control zorgt voor een onbeweeglijke positie bij stilstand op elke helling.
Maak nu een afspraak voor een proefrit!
M Gosink Auto’s
Alteveer 107
7907GC Hoogeveen
0652533783
Mgosinkautos@gmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































![BMW iX - xDrive40 High Executive 77 kWh [ 3-Fase 11kW ] {SOH-99%} (INCL-BTW) *PANO | LEATHER | TOPV](https://cdn.autowereld.nl/I761251918/240x180/bmw-ix-xdrive40-high-executive-77-kwh-incl-btw-pano-head-up-leather-topview-full-led.jpg)














