
Nissan Qashqai - 1.2 Visia Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 9.900 |
| Bouwjaar | Augustus 2016 |
| Kilometerstand | 109.020 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SF-968-F |
| Datum deel 1 | 01-08-2016 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 675 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2017
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 185 km/u
GVW: 1.860 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,5 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneem pakket bovag (inbegrepen): Geldige APK, vloeistoffen controle, wettelijke garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Wettelijke garantie
- Meeneem pakket (zonder meerprijs): Geldige APK, vloeistoffen controle, wettelijke garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneem pakket bovag"): Wettelijke garantie; Geldige APK, Vloeistoffen controle
- Standaard pakket (€ 395 meerprijs): Als u voor dit afleverpakket kiest word de auto geleverd met wettelijke garantie, onderhoudsbeurt volgens schema, APK minimaal 1 jaar geldig, halve tank brandstof, gereinigd van binnen en buiten.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneem pakket bovag"): Wettelijke garantie; Halve tank brandstof, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Vervangen slijtage delen indien nodig binnen 15.000km of 12 maanden
- BOVAG pakket (€ 695 meerprijs): Als u voor dit afleverpakket kiest word de auto geleverd met 12 maand BOVAG garantie, onderhoudsbeurt volgens schema, APK minimaal 1 jaar geldig, halve tank brandstof, gereinigd van binnen en buiten.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneem pakket bovag"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; Gereinigd van binnen en buiten, Halve tank brandstof, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Pechhulp Europa, Vervangen slijtage delen indien nodig binnen 15.000km of 12 maanden
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- metaalkleur
- chroom delen exterieur
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Sper Differentieel
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Safety-pack (parkeersensor voor en achter, Autonomous Emergency Braking, rijstrooksensor, verkeersbord detectie)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Nissan Qashqai is van het bouwjaar 2016. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Verder is de Nissan uitgerust met: LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Op het stuur bevinden zich ook de schakelaars waarmee u de audio bedient. Een constante snelheid is goed voor de ontspanning onderweg, en de cruise control zorgt ervoor. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Nissan Qashqai samen. Hill hold control voorkomt dat de auto achteruit rolt op een helling. Het systeem werkt als een automatische handrem die in- en uitschakelt als u dat wenst.
Bent u nieuwsgierig naar deze Nissan Qashqai? Laat het ons dan snel weten.
Bij al onze auto's vanaf € 4.500,- en tot 200.000km kunt u kiezen voor het Bovag afleverpakket voor € 695,- hiervoor krijgt uw auto BOVAG garantie, onderhoudsbeurt volgens schema, APK minimaal 1 jaar geldig, gereinigd van buiten en binnen en een halve tank brandstof. Ook kunt u natuurlijk kiezen voor een meeneemprijs of ons standaard pakket. Informeer daarvoor door te bellen 0543-451252. Ook kunt u bij ons uw auto of bestelwagen inruilen. Kijk voor meer foto's op www.autotiggeloven.nl. Wij zijn officieel SsangYong, Isuzu dealer en erkend Honda reparateur.
Alle moeite is genomen om de informatie op onze site zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























