
Nissan Qashqai - 1.3 automaat navi camera trekhaak pano dak 17"LMV
Algemeen
| Prijs | € 13.250 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 192.509 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 20 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZB-520-B |
| Datum deel 1 | 20-04-2019 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 117 kW (159 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R17
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.885 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 181 x 159 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 122 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- achteruitrijcamera
= Bijzonderheden =
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Nissan Qashqai. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder motor en de automatische transmissie. Topklasse: daar hoort leren bekleding absoluut bij. Op koude dagen voelt u zich snel behaaglijk op de verwarmbare stoelen. Het glazen panoramadak laat meer licht binnen in het interieur en zorgt voor een magnifiek uitzicht naar buiten. Tot de uitrusting behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, halflederen bekleding, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Met de 360 graden camera kunt u elk obstakel of gevaar rondom de auto detecteren, wat uw veiligheid verhoogt. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem, via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. DAB-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. Ook regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en lederen versnellingspook zijn aan boord.
In de Nissan Qashqai heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















![Nissan Qashqai - 1.3 DIG-T 140pk Business Edition [ Panorama LED Navi ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886803/240x180/nissan-qashqai-1-3-dig-t-140pk-business-edition-panorama-led-navi.jpg)



