
Nissan Qashqai - 1.3 DIG-T 140PK N-Connecta | Panoramadak | Navigatie Licht metalen velgen | Cruise Control
Algemeen
| Prijs | € 17.390 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 65.336 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 14 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZJ-439-N |
| Datum deel 1 | 14-06-2019 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Dark grey m |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 687 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.870 kg
Afmetingen (LxB): 439 x 181 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Iwan Hegeman Afleverpakket:
Wij berekenen GÉÉN extra rijklaarmaak kosten bij onze occasions!
Onze auto`s worden, vanaf € 4.500,- vraagprijs, indien nodig , wel afgeleverd met de onderhoudsbeurt volgens het onderhoudsschema, nieuwe Apk-keuring.
12 maanden BOVAG-garantie is bij ons standaard!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Design-pakket
= Bijzonderheden =
Wij berekenen GÉÉN extra rijklaarmaak kosten bij onze occasions!
Onze auto`s worden, vanaf € 4.500,- vraagprijs, indien nodig , wel afgeleverd met de onderhoudsbeurt volgens het onderhoudsschema, nieuwe Apk-keuring.
12 maanden BOVAG-garantie is bij ons standaard!
Neem voordat U vertrekt contact met ons op, om er zeker van te zijn dat de auto van uw keuze nog beschikbaar is. Rekening houdend met uw reistijd houden wij dan de auto voor U gereserveerd. Wilt u uw droomauto voor een aantal dagen reserveren neem dan contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.
Heeft U interesse in deze auto? Of in een andere occasion van Iwan Hegeman Autobedrijf?
U bent van harte welkom in onze showroom waar U, in alle rust, de auto kunt bekijken.
Wij hebben altijd een ruim aanbod aan occasions van diverse merken.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Aan de inhoud van de website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















