
Nissan Qashqai - 1.3 DIG-T 159PK N-Connecta + Panorama|Trekhaak|Parelmoer|360 camera|Keyless|Lane|DAB|Navi|
Algemeen
| Prijs | € 20.450 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 78.983 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJK-21-R |
| Datum deel 1 | 30-04-2020 (import) |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 117 kW (159 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R18
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.885 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 181 x 162 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 131 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard 3 Maanden garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Premium kleur
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
Overig
- 360 camera
- Achterspoiler
- Audio streaming
- Centr. deurvergr + afstandsbediening
- Design-pakket
- Dual zone climate control
- Isofix bevestiging
- Parelmoer lak
- Pianolak afwerking dashboard
- Privacy glas vanaf B-stijl
- Radio CD/MP3 + Stuurbediening
- Start/stop systeem
- Titanium dashboard afwerking
- Trekhaak afneembaar
= Bijzonderheden =
Deze occasion wordt geleverd met:
-Nieuwe APK
-Afleverbeurt
-3 maanden garantie
Of anders in overleg.
Wij rekenen geen afleverkosten en inruil is bij ons mogelijk.
Ook het maken van een proefrit is geen probleem.
Verder is er ook een extra set velgen met winterbanden bij de auto aanwezig.
Omdat wij persoonlijke aandacht belangrijk vinden om u goed te woord te kunnen staan, zijn bezichtigingen bij ons op afspraak.
Dan weet u ook zeker dat deze occasion nog beschikbaar is.
Een afspraak voor bezichtiging kunt u inplannen op:
Tel: 06-18726615
Mail: verkoop@frankoomenautos.nl
Onze openingstijden zijn:
Maandag: 08.00-20.00 Pauze: 12.00-13.00 en van 17.00-18.00
Dinsdag: 08.00-20.00 Pauze: 12.00-13.00 en van 17.00-18.00
Woensdag: 08.00-20.00 Pauze: 12.00-13.00 en van 17.00-18.00
Donderdag: 08.00-17.00 Pauze: 12.00-13.00
Vrijdag: 08.00-17.00 Pauze 12.00-13.00
Zaterdag: 09.00-15.00
Zondag gesloten
Let op!: Onze advertenties worden met veel zorg samengesteld. Desondanks kan het voorkomen dat er meer of minder opties aanwezig zijn dan gemeld.
Ons advies: Controleer bij bezichtiging of tijdens proefrit goed of alle opties aanwezig zijn.
U kunt geen rechten ontlenen aan onze advertenties of specificatiekaarten op de auto.
Niet voor niets is Nissan een van de meest geliefde Japanse merken. 'Innovation that excites', beter kun je het niet zeggen. Met een viercilinder motor en een automatische transmissie beschikt deze Nissan over uitstekende prestaties. Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze Nissan Qashqai is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Het glazen panoramadak zorgt ervoor dat u zich omringd voelt door de omgeving. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
De functie van deze 360 graden camera is vooral nuttig in smalle straatjes waar het zicht beperkt is. Spraaksturing betekent dat u verschillende functies met uw stem kunt bedienen. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem aan boord! Met de dual zone automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Nissan Qashqai samen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen. In deze Nissan vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















