
Nissan Qashqai - 1.3 DIG-T Acces Edition | Trekhaak |
Algemeen
| Prijs | € 20.445 |
| Bouwjaar | Juni 2021 |
| Kilometerstand | 57.580 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-743-NL |
| Datum deel 1 | 29-06-2021 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Dark grey m |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 687 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | november 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.810 kg
Afmetingen (LxB): 439 x 181 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 143 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Terwolde Basis (inbegrepen):
- 12 maanden wettelijke Garantie
- Technische inspectie
- Vloeistof controle
- Minimaal 3 maanden APK
- Zelf verantwoordelijk voor het onderhoud*
*Zie garantievoorwaarden
- Terwolde afleverpakket (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Terwolde Basis"): Nieuwe APK; 12 maanden Mobiliteits garantie voor heel Europa, Afleveringsbeurt volgens onderhoudsschema, Nationale Autopas, Nieuwe APK keuring, Poetsbeurt van binnen en buiten, ½ volle tank brandstof of een volgeladen accupakket
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- Metaallak (Lak01)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Welkom bij Terwolde Hengelo
Specialist in betrouwbare occasions
Op zoek naar een betrouwbare gebruikte auto?
Bij Terwolde Hengelo vindt u een zorgvuldig geselecteerd en gevarieerd aanbod occasions van alle merken – van compacte stadsauto’s tot ruime gezinswagens en elektrische voertuigen.
----
Meer weten of proefrijden?
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























