
Nissan Qashqai - 1.3 DIG-T Business Edition | Panoramadak | Trekhaak | Apple CarPlay | 360 Camera
Algemeen
| Prijs | € 16.495 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 141.544 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 30 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-317-XP |
| Datum deel 1 | 30-06-2020 (import) |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 687 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Nissan Qashqai 1.3 DIG-T Business Edition | Panoramadak | Trekhaak | Apple CarPlay | 360 Camera
Bij Autohuis Mulder staan kwaliteit, betrouwbaarheid en service centraal. Al onze occasions worden vóór verkoop zorgvuldig gecontroleerd en technisch nagekeken, zodat u met een gerust gevoel de weg op kunt.
Deze nette en compleet uitgeruste Nissan Qashqai biedt veel comfort, ruimte en moderne opties. Dankzij de krachtige en zuinige 1.3 DIG-T motor is deze auto ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Highlights van deze auto
✔ Panoramadak
✔ Trekhaak
✔ Apple CarPlay
✔ 360 Camera
✔ Airconditioning
✔ Cruise control
✔ Technisch gecontroleerd
✔ Goed onderhouden occasion
✔ Laatste onderhoud uitgevoerd op 02-06-2025 bij 121.076 km
U bent van harte welkom voor een proefrit.
Autohuis Mulder is een RDW-erkend autobedrijf dat zich specialiseert in de in- en verkoop van betrouwbare occasions tegen een scherpe prijs.
Afleverpakketten
Basis afleverpakket – €395
- Minimaal 6 maanden geldige APK
- Aflevercontrolebeurt
- 1 maand garantie op motor en versnellingsbak
- Auto gereinigd van binnen en buiten
- €25 brandstof inbegrepen
- Gratis tenaamstelling
Premium afleverpakket – €995
- Nieuwe APK
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften
- 6 maanden garantie tot 15.000 km
- Auto grondig gereinigd van binnen en buiten
- ½ tank brandstof inbegrepen
- Gratis tenaamstelling
Autohuis Mulder
Turfsteker 2
8433 HT Haulerwijk
Kvk: 99893347
+31(0)6 19 96 95 79
verkoop@autohuismulder.nl
Contact persoon: Remco Oevering
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























