
Nissan Qashqai - 1.3 DIG-T Design Edition Luxe (360-CAMERA, PANORAMADAK, KEYLESS, CRUISE CONTROL, NAVIGATIE
Algemeen
| Prijs | € 16.945 |
| Prijs excl. BTW | € 14.396 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2021 |
| Kilometerstand | 124.638 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-730-FJ |
| Datum deel 1 | 11-05-2021 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 687 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | november 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 193 km/u
GVW: 1.810 kg
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Premium kleur
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
Overig
- 360 camera
- Achteruitrijcamera
- Afneembare trekhaak (optioneel)
- Apple Carplay (optioneel)
- Climate
- Comfort-stoelen
- Digitaal display
- Keyless
- Lane assist
- LED verlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Panorama
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Sportstuur
- Start/stop systeem
- Stoelverwarming (optioneel)
- trekhaak (optioneel)
= Bijzonderheden =
Toonaangevende techniek en een hoge mate van degelijkheid, dat zijn enkele van de eigenschappen van Japanse auto's. Dat ziet u terug in deze Nissan Qashqai. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De sportstoelen geven het interieur van deze Qashqai een super strakke en sportieve uitstraling. Wat een heerlijk ruim gevoel en zoveel licht geeft dat glazen panoramadak! U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
De vier camera's die samen de 360 graden camera vormen, bieden u de mogelijkheid om obstakels in elke richting te zien. Dankzij de spraaksturing bedient u verschillende functies zonder uw handen van het stuur te halen. Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen navigatiesysteem. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Met regensensor, cruise control, sportstuurwiel, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen versnellingspook is deze Nissan helemaal compleet.
In de Nissan Qashqai heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Het accident avoidance system helpt aanrijdingen te voorkomen. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























