
Nissan Qashqai - 1.3 DIG-T N-Connecta 117KW /Panorama /Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 14.900 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 114.190 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 12 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-446-XG |
| Datum deel 1 | 12-04-2019 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 117 kW (159 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | NEW GREY (KAD) |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 687 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 260 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.870 kg
Afmetingen (LxB): 439 x 181 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- Metaallak (Lak01)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Design Pack (D----)
- Instructieboekjes aanwezig
- RDW-leges
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























