
Nissan Qashqai - 1.3 DIG-T N-Connecta Panorama Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 19.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 59.274 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 19-07-2019 (import) |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 117 kW (159 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Nissan Qashqai 1.3 DIG-T N-Connecta Panorama Trekhaak
Voertuignummer: 10023
- Merk: Nissan
- Model: Qashqai
- APK tot: 19-07-2027
- Tellerstand: 59274 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1332 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: HR13
- Vermogen: 117 kW / 159pk
- Ledig gewicht: 1290 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 439 cm
- Breedte: 181 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Deze prachtige Nissan Qashqai verkeert in zeer nette staat! Wat hem erg aantrekkelijk maakt is dat hij rijk uitgerust is met talloze opties!
Heeft deze auto uw interesse gewekt? Twijfel niet langer en kom gerust de auto bekijken in onze showroom in Wehl onder het genot van een kop koffie!
Afleverconditie
Deze auto wordt standaard afgeleverd met 6 maanden garantie. Dit valt in onze ruime service en hier hoeft u niet extra voor te betalen! Daarnaast worden onze auto's voorzien van een uitgebreide aflevercontrole en indien noodzakelijk een nieuwe APK.
Financiering
Financieren is bij ons mogelijk. Vaak kunnen wij u binnen één dag al een voorstel doen met de mogelijkheden.
Inruil
Wij ruilen uw huidige auto graag in. Voor een volledige en correcte taxatie ontvangen wij graag informatie over uw auto en duidelijke foto's.
Vraagprijs: €19.950,-
Inruilprijs: €20.950,-
Bezichtigingen zijn uitsluitend op afspraak.
Auto Helders BV
Broekhuizerstraat 20 C
7031GZ Wehl
06-57919242
verkoop@autohelders.nl
www.autohelders.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































