
Nissan Qashqai - 1.5 e-Power N-Connecta I 360 Camera I Navi I Cruise Control
Algemeen
| Prijs | € 31.445 |
| Prijs excl. BTW | € 26.199 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2024 |
| Kilometerstand | 36.259 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 december 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KBJ-08-P |
| Datum deel 1 | 03-12-2024 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1497 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1565 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juni 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2024 - nov. 2025
Modelcode: 8792
Referentienummer: 2675511
Technische informatie
Vermogen: 140 kW (190 PK)
Vermogen brandstofmotor: 115 kW (157 PK)
Koppel: 250 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 170 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Maten en gewichten
GVW: 2.180 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 184 x 163 cm
Wielbasis: 267 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Leaseprijs: € 529 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1665 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 19-02-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 02-03-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Kunstlederen interieurdelen
- Kunstlederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dimlichten automatisch
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- File assistent
- Full-LED koplampen
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- Koplampen adaptief
- Kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Autonomous Emergency Braking
- Brake Assist System
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
= Bijzonderheden =
Met z'n extra elektromotor geeft de hybride Nissan Qashqai een heel nieuwe dimensie aan het rijden. Het is een auto uit 2026, hij heeft 36259 kilometer op de teller. De krachtige hybridemotor staat garant voor uitstekende prestaties. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank. Voor een goed en duidelijk overzicht onderweg is het digitale dashboard uitermate slim ingedeeld. Met de 360 graden camera kunt u elk detail rond de auto zien, waardoor mogelijke schade door verkeerd inschatten van afstanden vermeden wordt. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Filerijden? Doodvermoeiend. Daarom helpt de file assistent zo nodig een handje. Door automatisch afstand te houden, en te stoppen als uw voorligger stilstaat. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijgt u via remote services op uw smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar u ook bent. Met navigatiesysteem, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning en draadloos opladen is deze Nissan helemaal compleet. Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. De actieve dodehoekdetectie minimaliseert het gevaar van ongelukken wanneer u afslaat of inhaalt. Ook helpen het forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























