
Nissan Qashqai - 1.5 e-Power Tekna Plus | 190 PK | Afneembare trekhaak | Adaptive cruise control | Dodehoek
Algemeen
| Prijs | € 29.840 |
| Bouwjaar | December 2022 |
| Kilometerstand | 22.312 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-332-XS |
| Datum deel 1 | 21-12-2022 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1497 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Silver grey m |
| Gewicht | 1585 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 55 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 170 km/u
Accu: 2 kWh
Maten en gewichten
GVW: 2.180 kg
Afmetingen (LxB): 443 x 184 cm
Wielbasis: 267 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 122 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket Gebruikt
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 5.000 km of 6 maanden onderhoudsvrij afhankelijk van wat als eerste bereikt wordt, Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- lichtmetalen velgen 20"
- matrix LED koplampen
- metaalkleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- chroom delen exterieur
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- verwarmde voorruit
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- Navigatiesysteem full map
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- hemelbekleding donker
- keyless entry/start
- kunstlederen interieurdelen
- lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- voorstoel(en) met massagefunctie
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- grootlichtassistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- rondomzicht camera
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- file assistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- stuurwiel verwarmd
- 5.000 km of 6 maanden onderhoudsvrij afhankelijk van wat als eerste bereikt wordt
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Cardon & Verwijlen is een fullsize automotive bedrijf en officieel erkend servicepartner van de merken Volkswagen, Volkswagen Bedrijfswagens & Audi. Daarnaast zijn we o.a. gespecialiseerd in de merken SEAT, Škoda & Porsche. Cardon & Verwijlen heeft altijd een ruim aanbod personen- en bedrijfswagens. Uw droomauto liever in het echt bekijken? Kom dan langs bij onze vestiging in Echt. Staat de auto van uw keuze er niet tussen? Wij helpen u graag bij uw zoektocht naar uw ideale auto.
Disclaimer:
We waarderen uw interesse in Cardon & Verwijlen en het bezoek aan onze website. De informatie op deze site is met grote zorg samengesteld en bedoeld om zo actueel en accuraat mogelijk te zijn. Toch kunnen wij niet uitsluiten dat bepaalde gegevens onjuist, onvolledig of verouderd zijn. Onze auto’s worden geplaatst via een geautomatiseerd advertentiesysteem, waarbij optielijsten automatisch worden ingevuld. Hierdoor kunnen afwijkingen in de daadwerkelijke uitvoering voorkomen. Wij adviseren u daarom altijd om te verifiëren of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of onjuist vermelde opties in de tekst. Hoewel wij streven naar volledige en correcte informatie, kunnen er geen rechten worden ontleend aan deze advertentie. Cardon & Verwijlen is niet aansprakelijk voor eventuele typ- of weergavefouten in de vermelde specificaties Wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen of andere informatie zijn te allen tijde voorbehouden.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























