
Nissan Qashqai - 1.6 Acenta | Trekhaak | Panoramadak
Algemeen
| Prijs | € 4.000 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 236.139 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 19 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 18-GZB-7 |
| Datum deel 1 | 16-10-2008 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1272 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2007 - feb. 2010
Technische informatie
Koppel: 156 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.830 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 178 x 162 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Selles Auto's Kamperzeedijk B.V. Kamperzeedijk 87- 89 8281PC GENEMUIDEN, NL 0383446161 http://www.sellesautos.nl verkoop@sellesautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Autotelefoon voorbereiding
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
1e en 2e pinksterdag, zondag 24 en maandag 25 mei
Zijn wij gesloten
*Vakantiegeld voordeelactie is geldig bij orderdatum vanaf 8-5-2026 t/m 13-6-2026 en:
*aanschaf van een auto boven de € 10.000 en Bovag garantie/afleverpakket,- , € 500,- euro voordeel
*aanschaf van een auto tot € 10.000,- , Gratis 1 jaar pechulp voor heel Europa
Is deze auto iets voor u? Via onze website kunt u gemakkelijk contact opnemen via whatsapp, telefoon of mail. Tevens is het mogelijk om een vrijblijvende inruil taxatie aan te vragen, zo weet u van te voren waar u aan toe bent. Onze occasions boven de 4500 euro worden afgeleverd met een geldige APK, voor een afleveringspakket (Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave, nieuwe APK en garantie) kunt u kiezen. Wij zijn dealer van de merken Nissan, Dodge Ram, Isuzu en Ssangyong, tevens zijn wij gespecialiseerd in 4x4 en (USA) Pick-ups. Wij staan voor service en kwaliteit, hiervoor waarderen onze klanten ons met een 9.2.
Alle informatie in deze advertentie is met zorg samengesteld. Toch is het niet uit te sluiten dat informatie niet juist, onvolledig en/of niet up to date is. Selles auto's Kamperzeedijk is hiervoor niet aansprakelijk. Bezoekers cq gebruikers van deze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen aan de aangeboden informatie en/of prijzen.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























