
Nissan Qashqai - 1.6 Tekna | 1500 KG TREKGEW. | PANORAMA | CAMERA | CLIMATE
Algemeen
| Prijs | € 12.900 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 159.274 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 12 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-524-BG |
| Datum deel 1 | 10-03-2017 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1618 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | november 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R19
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.885 kg
Afmetingen (LxBxH): 438 x 181 x 159 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 138 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Pakket 1 - Standaard (inbegrepen): 3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak, zonder extra kosten.
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie); 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak, Aflevercheck, Geldige apk
- Pakket 2 - Plus (€ 895 meerprijs): Gaat u liever voor meer zekerheid, dan is het betaalbare Plus Pakket een goede optie. Bij het garantie Plus Pakket ontvangt u:
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Pakket 1 - Standaard"): Huisgarantie (6 maanden garantie); 6 maanden volledige garantie, Afleverbeurt, Nieuwe APK
- Pakket 3 - Zeker (€ 1.195 meerprijs): Bent u liever zeker van uw zaak, kies dan voor het Zeker Pakket. Voor slechts €995,- ontvangt u:
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Pakket 1 - Standaard"): Huisgarantie (12 maanden garantie); 12 maanden garantie, Nieuwe apk, Onderhoudsbeurt volgens schema, €25,- brandstof
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Aflevercheck
= Bijzonderheden =
Keurige Nissan Qashqai 1.6 Tekna uit 2017. RIjdt en schakelt super. Perfecte caravantrekker met 1500 kg trekgewicht. Uitgerust met o.a. 360 graden camera, cruise control, climate control, stoelverwarming en panoramadak. Wordt geleverd met apk, afleverbeurt en 3 maanden garantie.
Omdat wij iedere klant dezelfde aandacht willen geven én niet al onze auto's op dezelfde locatie staan, verzoeken wij u vriendelijk om te bellen alvorens u deze kant op komt. Het kan anders zijn dat we u niet kunnen helpen, de auto hier niet staat of misschien zelfs alweer verkocht is. En dat zou zonde zijn!
Uiteraard kunt u uw huidige auto bij ons inruilen. Tevens bieden wij aantrekkelijke financieringsmogelijkheden aan voor iedere auto.
Voor vragen kunt u gerust contact opnemen, wij staan u graag te woord. Meer informatie en andere betrouwbare occasions vindt u op onze website www.op-automotive.nl Wij nodigen u van harte uit om deze auto, onder het genot van een heerlijke kop koffie, met eigen ogen te komen bezichtigen. Openingstijden Maandag t/m Vrijdag 09:00 - 18:00 uur, Zaterdag 09:00 - 15:00 uur. Graag tot snel!
Ondanks het feit dat onze advertenties met de grootst mogelijke zorg zijn samengesteld kunnen hier geen rechten aan ontleend worden. Controleer de auto daarom altijd goed tijdens een bezichtiging.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























