
Nissan Qashqai - 1.6 Tekna, 163pk, Clima, Leder, Trekhaak, 360 Camera, Cruise, Navi
Algemeen
| Prijs | € 13.900 |
| Bouwjaar | December 2015 |
| Kilometerstand | 132.541 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 06 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HP-905-J |
| Datum deel 1 | 24-12-2015 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1618 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | november 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Centr. deurvergr. afstand.
- ESP
- Warmtewerend getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreking
- Traction Control
- Boordcomputer
- Airconditioning. automat.
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- El. verst. best.stoel
- Verstelbaar stuur
- Lederen bekleding
- Panorama dak
- Regensensor
- Stoelverwarming voor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalen velgen
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dakrails aluminium
- Trekhaak. vast
- Bumpers in kleur carrosserie
- Radio DAB
- USB
- AUX-IN
- Bluetooth
- Dynamisch Traction control
- Bandenspanningscontrole
- Achteruit rij camera
- Parkeerassistent
- Park control voor en achter
- APK bij aflevering
- 100% Dealeronderhouden
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Dealeronderhouden
- LED-koplampen
- Armleuning midden voor
- Middenarmsteun
- Armleuning midden achter
- Lane assist
- Bekerhouders voor
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Multifunctioneel stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Velgen Alu. 19 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passag.stoel hoogte verstelbaar
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
Garanties
Extra informatie
Dit is toch fantastisch? 163 pk, trekhaak en een trekgewicht van 1500 kg! Dus heerlijk in alle luxe op vakantie in deze origineel Nederlands geleverde en dealeronderhouden Nissan Qashqai met lederen bekleding, stoelverwarming, groot glazen panoramadak, 360 graden camera, navigatie, bluetooth, DAB radio en nog veel meer! Kom langs en ervaar hem zelf! Deze auto is te koop voor de advertentieprijs, bij deze prijs berekenen wij geen extra kosten. Wenst u dat deze auto geleverd wordt met aanvullende BOVAG-garantie, nieuwe APK en afleverbeurt dan berekenen wij afleverkosten van 750,- Euro. Onze prijzen op ViaBOVAG.nl zijn all-in prijzen. Inruil van elk merk is welkom. Voor meer informatie en de beschikbaarheid kun u ons bereiken via tel: 055-3231494. Voor ons actuele occasionaanbod kijkt u op onze website. Autobedrijf Weijers is al sinds 1961 op de huidige locatie gevestigd. Alle advertenties zijn met grote zorg samengesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat de advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















