
Nissan Qashqai - 1.6 Visia l Airco l Cruise l Trekhaak l
Algemeen
| Prijs | € 6.945 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 161.058 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 06 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PN-492-X |
| Datum deel 1 | 28-06-2011 (import) |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 86 kW (117 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1210 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 655 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2010 - 2014
Technische informatie
Koppel: 158 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 181 km/u
GVW: 1.830 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 144 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
Gratis tenaamstellen
Vloeistofcontrole
Geldige APK
Poetsen
Minimaal 5 liter brandstof
1 Maand Garantie
- Afleverpakket (€ 695 meerprijs):
12 maanden Bovag Garantie
Gratis tenaamstellen
APK min. 12 maanden
Afleveringsbeurt volgens diagnose
Poetsen/Polijsten
Minimaal 20 liter brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Plus garantie (6 maanden garantie, 10.000 km garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
= Aanvullende opties en accessoires =
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- multimedia-voorbereiding
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Nette Nissan Qashqai , Incl 2 sleutel en onderhoud historie
* Wij zijn een echt familiebedrijf waar klantvriendelijkheid en service onze grootste prioriteit heeft. Iedereen is van harte welkom.
* Altijd meer dan 100 frisse leuke occasions op voorraad. Kijk op www.autogilze.nl of kom snel een keer langs!
Op markplaats adverteren wij met een selectieve voorraad van 60 auto's. Op alle andere sites staan wij met onze volledige voorraad.
* Auto Gilze besteedt de uiterste zorg aan de betrouwbaarheid, nauwkeurigheid en actualiteit van de gegevens. Hoewel de informatie permanent zo accuraat mogelijk wordt weergegeven zijn wijzigingen te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze advertentie kan derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Twijfelt u aan de aanwezigheid van een optie? Neem dan voor de zekerheid contact op met onze verkoopadviseur. Auto Gilze.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































