Let op! Geld lenen kost geld
Nissan Qashqai - 2.0 Acenta 4WD Aut. | Stoelverwarming | Luxe Leder | Panorama | Navigatie | Airco | Lichtm - AutoWereld.nl
 
€ 5.945
159.890 km

Algemeen

Prijs € 5.945
Bouwjaar 2008
Kilometerstand 159.890 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 14 maart 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken 7-ZPK-68
Datum deel 1 15-05-2008 (import)
Topsnelheid 178 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 11,30 sec
Motorvermogen 104 kW (141 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1997 cc
Energielabel E
Carrosserie SUV / Terreinwagen
Kleur Grijs
Oorspronkelijke kleur Grijs
Gewicht 1429 kg
Trekgewicht max 1200 kg
Trekgewicht onger. 740 kg
Verbruik (±) 1 op 12
Introductiejaar april 2007
Meer modelinformatie

Aanbieder

Plexat Automotive B.V.
Driestweg 1

6721NG Bennekom

0318700683

https://plexatautomotive.nl/

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • ESP
  • Mistlampen
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Lederenbekleding
  • Lendesteun
  • Panoramadak
  • Regensensor
  • Stoelverwarming
Multimedia
  • Navigatiesysteem
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 178 km/u
GVW: 1.960 kg
Wielbasis: 263 cm

Interieur
Interieurkleur: Zwart

Milieu
CO₂-uitstoot: 198 g/km
Emissieklasse: Euro 4

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik in de stad: 10,7 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,9 l/100km (1 op 14,5)

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal

Beschikbare afleverpakketten:
- Pakket 1 (€ 395): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - 1 maand garantie op motor en bak - Wassen / reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
- Pakket 2 (€ 795): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Kleine beurt (Oliewissel en oliefilter) - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
- Pakket 3 (€ 1.195): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Onderhoud uitvoeren (auto wordt klaargemaakt voor de komende 15.000 kilometer - 6 maanden garantie

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)

Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Mistlampen voor

Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter

Overig
- Parkeersensoren achter

= Bijzonderheden =

De meest luxe Nissan Qashqai met een prachtige originele kilometerstand! Voorzien van letterlijk alle mogelijke opties. Dit exemplaar verkeerd in keurige staat en betreft tevens een fijne automaat!

LEDER | PANORAMA | STOELVERWARMING | NAVIGATIE | AIRCO | ORIGINEEL NEDERLANDS | LICHTMETAAL |

Prachtige en perfecte Nissan Qashqai uit het jaar 2008. Meest luxe uitvoering en in zeer nette staat. Voorzien van krachtige benzine motor! In het bezit van talloze mooie opties! U zoekt een fijne reiswagen van alle gemakken voorzien? Dit in combinatie met een zuinige benzine motor en prachtige opties? Daarbij als klap op de vuurpijl met een gunstige kilometerstand en een frisse historie? Komt u even kijken dan? Wij hebben deze Nissan mogen inruilen. We hebben het hier over een volledig gedocumenteerde Qashqai uit het jaar 2008 in de meest uitgebreide uitvoering. De auto heeft slechts 159.000 kilometer gereden en verkeerd in een nette staat. Zowel van binnen als buiten ziet de Nissan er prima uit en de rijd hij als nieuw! Rondom staat de auto op goede banden en is voorzien van een complete onderhoudshistorie. Gezien dit een origineel geleverde Nissan is kunnen we de kilometerstand aantonen middels een kloppende NAP.

De optielijst is uniek, zo vinden we onder andere:
- Camera
- Navigatie
- Stoelverwarming
- Panoramadak
- Parkeersensoren
- Lichtmetalen velgen
- Airco
- Luxe Leder
- Cruise control
- Etc..

Kortom een volle en eerlijke Nissan met hoge instap. Komt u snel eens kijken?

Plexat Automotive B.V is een familiebedrijf die zich onderscheidt in het aanbieden van jonge én uniek uitgevoerde occasions. Wij runnen dit bedrijf als familie en handelen vanuit huis waardoor wij scherpe prijzen kunnen hanteren. Onze voorraad varieert tussen de 95 en 130 occasions met een hoge omloopsnelheid. Naast de wettelijke garantie bieden wij als optie de keuze uit verscheidene afleverpakketten. Laat u hierover gerust informeren door de verkoper. Plexat Automotive B.V. werkt altijd op afspraak zodat wij ervoor kunnen zorgen dat de auto op de gewenste tijd voor u klaar staat (Gewassen) en u de auto in alle rust kunt bezichtigen en een proefrit kunt maken.

Meer informatie of een afspraak maken? Dat kan gemakkelijk door ons te bellen, mailen of stuur ons een berichtje via WhatsApp. U kunt ons bereiken telefonisch en per WhatsApp bereiken op telefoonnummer: 0318 - 700 683. (Wij wassen wagens alvorens er een bezichtiging plaatsvind, dit betekend dat de auto verreden word en de motor niet meer koud is. Heeft u hierin andere wensen? Maak ze gerust kenbaar, we houden daar heel graag rekening mee)

LET OP:

Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform van VWE. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!

Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Plexat Automotive B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken