
Opel Astra - 1.6 Selection | Airco | Cruise | trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 4.499 |
| Bouwjaar | Februari 2012 |
| Kilometerstand | 203.579 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-XGX-86 |
| Datum deel 1 | 23-02-2012 (import) |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1293 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Praktische en comfortabele Opel Astra 1.6 met trekhaak, cruise control en fijne uitrusting voor dagelijks gebruik.
Opel Astra 1.6 Selection | Airco | Cruise | trekhaak
- Kenteken: 5-XGX-86
- Merk: Opel
- Model: Astra
- APK tot: 11-05-2027
- Tellerstand: 203579 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: A16XER
- Vermogen: 85 kW / 116pk
- Ledig gewicht: 1293 kg
- Max. trekgewicht: 1250 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 442 cm
- Hoogte: 1510 cm
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Extra getint glas achter
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Deze Opel Astra 1.6 uit 2012 is een praktische en prettige auto die geschikt is voor zowel woon-werkverkeer als langere ritten. Met een kilometerstand van 203.579 km is het een auto die netjes zijn kilometers heeft gemaakt en nog steeds comfortabel en stabiel rijdt.
De Astra biedt een prettige rijervaring met onder andere cruise control en airconditioning, waardoor ook langere ritten ontspannen verlopen. Het multifunctionele stuur zorgt ervoor dat belangrijke functies eenvoudig binnen handbereik zijn, zonder afleiding tijdens het rijden.
Daarnaast is de auto voorzien van elektrische ramen en een trekhaak, wat hem extra praktisch maakt voor bijvoorbeeld een fietsendrager of lichte aanhanger. Een betrouwbare en functionele auto die gewoon doet wat je ervan mag verwachten.
Interesse? Neem dan contact op voor een proefrit of voor meer informatie.
Veldman Auto’s
waar passie en kwaliteit samenkomen.
Veldman Auto's
Felland Noord 9F
9753 TB Haren
0654974020
veldmanstorm@gmail.com
veldmanautos.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































