
Opel Astra - 1.6 Temptation, BJ 2007, Airco, APK Mei 2027, NAP
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 219.916 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 80-XH-JL |
| Datum deel 1 | 08-06-2007 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,60 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1170 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Astra 1.6 Temptation, BJ 2007, Airco, APK Mei 2027, NAP
- Kenteken: 80-XH-JL
- Merk: Opel
- Model: Astra
- APK tot: 19-05-2027
- Tellerstand: 219916 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: Z16XER
- Vermogen: 85 kW / 116pk
- Ledig gewicht: 1170 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1460 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Nette, ruime en degelijke auto
met Werkende en ijskoude airco, trekhaak en alle opties
Mooie Auto!!
APK gekeurd tot en met Mei 2027.
Auto rijdt en schakelt prima
Vaste Prijs: 1750 Euro
Wij zijn RDW erkend. Tevens kunnen wij gelijk de auto op uw naam zetten, geen extra tijd meer kwijt voor het postkantoor. Naam stellen kan ook s'avonds en op zondag. Wij kunnen ook alle documenten verzorgen voor de export.
Als u wilt langskomen? Voor U gaat rijden altijd even bellen zodat de auto waar U voor komt kijken niet net verkocht is of dat wij even weg zijn !! U kunt ook s'avonds bezichtigen en proefrijden.
Op zondag, feestdagen en in de avond zijn wij ook geopend op telefonische afspraak.
De koffie staat al voor u klaar in onze garage.
Regio Den Bosch-Oss-Nijmegen
Autogarage Jimmy
Kapelstraat 55
5366 BX Megen (gemeente Oss)
Tel: 0644441870
www.autogaragejimmy.nl
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























